FAME MMAHigh League

Boxdel składa propozycję Denisowi Załęckiemu! Chce, aby walczył w FAME MMA. „Nitro” odpowiada! „Mówiłem Wam, żeby…”

Denis „Bad Boy” Załęcki już w czerwcu zawalczy na gali HIGH League 3. Jego rywalem będzie mistrz GROMDY i walk na gołe pięści – Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Po wczorajszej konferencji „Boxdel”, jeden z właścicieli FAME MMA zaproponował, aby Torunianin zawalczył w FAME MMA. „Nitro” skomentował jego słowa.

Na wczorajszej konferencji przed HIGH League doszło do kolejnej awantury. Pomimo tego, że Alan Kwieciński zapowiadał odcięcie się od Internetu i wyciszenie, przed nadchodzącą walką z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 14, to pojawił się na konferencji, gdzie gdy tylko poruszono temat jego osoby od razu zareagował.

„Bad Boy” nie krył frustracji i złości, że znowu musiał wyzywać się z „Alanikiem”, który chwycił za mikrofon. Torunianin nie dawał się zbytnio sprowokować i kilkukrotnie w mocnych słowach kazał opuścić scenę swojemu byłemu rywalowi.

Kilka minut później, gdy Kwieciński wrócił już na swoje miejsce na trybunach, wywiązała się dyskusja na temat ostatnio głośnego słowa „e-konfident”. Załęcki w mocnych słowach wypowiedział się o Alanie i zwyzywał go od konfidentów. Emocji sięgnęły zenitu, a jako pierwszy do Kwiecińskiego chciał podejść ojciec Denisa Załęckiego. Interweniował jeden z widzów, który zaczął go szarpać. Kilka sekund później wybuchły istny „dymy”. Załęcki zbiegł ze sceny i szybko spacyfikował Kwiecińskiego. Interweniowała ochrona.

Sprawdź!  High League zapowiedziało powrót! Połączą siły z Clout MMA?

Nagranie:

Boxdel chce, aby Denis zawalczył w FAME MMA!

Dymy spodobały się z pewnością „Boxdelowi”, czyli jednemu z właścicieli FAME MMA. Po konferencji opublikował on wpis w mediach społecznościowych, w którym zaprosił „Bad Boya” do walki w FAME MMA!

„Denis Bad Boy, zapraszam na jakąś waleczkę do FAME.”

Na słowa „Boxdela” zareagował od razu Sergiusz „Nitro” Górski. Zawodnik FAME wypomniał „Boxdelowi”, że proponował już to, aby zakontraktowali Załęckiego, jednak wtedy prawdopodobnie organizacja nie była zainteresowana.

„Mówiłem Wam, żeby brać Denisa jak go poznałem w Bułgarii to sam wiesz co powiedziałeś :)”

„Boxdel” przyznał rację Sergiuszowi – „Prawda, nie spodziewałem się.” – napisał.

Wywiad z Denisem:

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.