UFC

(VIDEO) Dana White pije z buta Taia Tuivasy! Prezydent UFC dotrzymuje słowa!

Dana White dotrzymał słowa. Jako, że Tai Tuivasa wygrał na UFC 271, prezydent największej federacji MMA wykonał słynną cieszynkę Australijczyka!

Podczas ostatniej konferencji prasowej przed UFC 271 jeden z bohaterów co-main eventu gali, Tai Tuivasa, podarował będącym na scenie swój ShoeyVasa. Jest to produkt, który ma imitować słynną celebrację Australijczyka po wygranych – picie piwa z buta. Jedną z osób, która otrzymała podarek był Dana White, który jednak nie skończył piątkowego spotkania z mediami pijąc browar.

Na samym UFC 271 Tai Tuivasa skończył w drugiej rundzie Derricka Lewisa. Później zarówno na siatce, jak i z fanami w tłumie wykonał swoją słynną cieszynkę. Ani razu nie dołączył do niego prezydent największej organizacji MMA. Popularny „Bam Bam” upomniał się jeszcze o „shoey” w wykonaniu Dany na konferencji prasowej po gali.

Ostatecznie to po jej zakończeniu udało mu się nagrać wideo z Whitem wykonującym celebrację! Nie obyło się bez kłopotów – przełożony „Bam Bama” nie bardzo wiedział jak ma się za to wszystko zabrać, jednak na swoje szczęście – miał u boku eksperta w tej dziedzinie.

28-letni „Bam Bam” znajduje się obecnie na serii 5 kolejnych wygranych. Co więcej, wszystkie skończyły się przez brutalne KO, a jedynie dwie ostatnie – z Augusto Sakaiem na UFC 264 i teraz z Derrickiem Lewisem na UFC 271 wyszły poza pierwszą rundę.

Sprawdź!  Groźby w kierunku 16-letniej córki Dany White'a! Prezydent UFC szybko znalazł sprawcę!

Tai Tuivasa przyznał w jednym z wywiadów przed starciem z „The Black Beast”, że zgodził się na nie… będąc pod wpływem alkoholu. Dopiero następnego dnia „Bam Bam” zrozumiał, co się stało. Jak jednak widzieliśmy w ubiegły weekend, wyszło mu to tylko i wyłącznie na dobre.

Źródło: BJPenn.com, Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.