UFC

(VIDEO) Tai Tuivasa w szalony sposób celebruje ciężki nokaut na UFC 271! Razem z kibicami wypił piwo z buta

Za nami gala UFC 271, na której doszło do głośnego pojedynku o mistrzowski pas wagi średniej pomiędzy Israelem Adesanyą i Robertem Whittakerem.

Na karcie walk znalazło się także zestawienie dwóch ciężkich z top 15 rankingu UFC. Był to pojedynek, który musiał zakończyć się przez ciężki nokaut. Obaj fighterzy niemal wszystkie pojedynki kończyli potężnymi ciosami.

Tai Tuivasa na gali w Houston zmierzył się z Derrickiem Lewisem. Dla Australijczyka był to 17 pojedynek w karierze i 14 zwycięstwo. Tuivasa w drugiej odsłonie zepchnął rywala pod siatkę i wyprowadził potężny łokciem, po którym Lewis padł znokautowany na deski.

Australijczyk przedłużył swoją serię do 5 wygranych i odniósł 13 zwycięstw przez nokaut. Tylko raz w karierze wygrał po decyzji sędziów. Pokonanie Lewis zapewni mu awans w klasyfikacji kategorii ciężkiej. Aktualnie znajduje się na 11 pozycji, natomiast jego rywal przed aktualizacją zajmuje 3 miejsce.

Po zwycięstwie nie zabrakło typowej dla Tuivasy celebracji. Fighter podszedł do kibiców i napił się piwa z buta. Kiedy wracał do szatni, skorzystał z drugiej okazji i ponownie uczcił zwycięstwo.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Kto może pokonać Ciryla Gane? Daniel Cormier: "W kogo wierzę, że go pokona? Dziwnie zabrzmi to ode mnie..."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.