Boks

„Ta walka została wygrana lata temu…” – Lawrence Okolie i Michał Cieślak chwalą się sparingami!

Już niecałe dwa tygodnie pozostało do wielkiej walki Lawrence Okolie vs Michał Cieślak o pas mistrzowski organizacji WBO w kategorii cruiser. Obaj pięściarze weszli w kluczową fazę przygotowań.

Lawrence Okolie, a więc broniący tytułu mistrza kategorii junior ciężkiej federacji WBO, pochwalił się na Instagramie zdjęciem, ze swoimi dwoma sparingpartnerami. Są nimi Chris Billam-Smith, oraz David Nyika. Pierwszy z pięściarzy to obecny mistrz Europy, co tylko pokazuje powagę, jaką „The Sauce” darzy Michała Cieślaka.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Dr. Lawrence Okolie (@lawrenceokolie)

Codziennie przybliżam się do wygranej. 12 znakomitych rund, już jestem gotowy. Ta walka została wygrana już lata temu, gdy zdałem sobie sprawę ze świetności.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie pol_box_okolie_cieslak_-_affiliates_970x250.jpg

Polski oponent Lawrence’a Okolie, czyli Michał Cieślak również szykuje się do starcia w mistrzowskim gronie. Jego sparingpartnerami są Wiktor Wychryst – mistrz Europy w boksie olimpijskim z 2017 i 2019 roku, a także Wiaczesław Żywotjagin.

Sparingi – małe boje przed walką.

Jak widać po załączonym zdjęciu, obaj pięściarze pomagający Cieślakowi zostali dobrani pod kątem wzrostu i zasięgu najbliższego rywala. Lawrence Okolie jest bowiem wyższym zawodnikiem od Polaka.

Sprawdź!  (VIDEO) Michał Cieślak przegrywa walkę o mistrzostwo świata! Lawrence Okolie broni pasa WBO

Cena za dostęp to 7,99 zł/miesięcznie. Ze subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie, nawet po zakończonej gali.

Źródło: Instagram, Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.