High League

(VIDEO) Ciężkie przygotowania do High League 6! Trener Złotkowski o Labrydze: „Cały czas chce trenować. Jemu trzeba tłumaczyć, że regeneracja jest tak samo ważna, jak trening”

Do sieci trafił materiał promujący debiut Denisa Labryga. Ekipa High League spędziła dzień z zawodnikiem i m.in nagrała jego przygotowania do walki.

Już jutro Labryga stoczy swój pierwszy pojedynek w federacji freakowej. Zawodnik zaledwie kilka tygodni temu w wywiadach zapowiedział dołączenie do High League i szybko stał się ulubieńcem kibiców. Wielu fanów wyczekuje jego starcia z Konradem Karwatem.

Przygotowania Labrygi do High League

Denis nie ukrywa, że swoją przyszłość wiąże właśnie ze sportami walki. Jak sam przyznał, liczy na to, że pojedynki freakowe będą dla niego trampoliną, która pomoże mu w przebiciu się do federacji sportowej. Najpierw jednak zacznie od takich rywali jak właśnie Karwat, następnie chciałby zmierzyć się z „Don Diego” i Denisem Załęckim.

Labryga bardzo poważnie podchodzi do przygotowań. Przeprowadził się do Warszawy i dołączył do klubu WCA, gdzie trenuje m.in. pod okiem Roberta Złotkowskiego. W opublikowanym właśnie „Dniu z zawodnikiem” trener wypowiedział się na temat Denisa. Przyznał, że ten jest bardzo pracowity:

Sprawdź!  "Don Kasjo" komentuje atak "Ferrariego" przed High League 4. "Fra*erstwo tępi się fra*erstwem"

– Cieszymy się, że zasilił szeregi wagi ciężkiej, że zasilił szeregi WCA, mam nadzieję, że będzie się rozwijał. Denis jest bardzo ambitnym młodym człowiekiem, jeszcze troszeczkę nieokrzesanym treningowo. Cały czas chce trenować, więcej poświęca czasu na trening niż na regenerację.

Regeneracja jest tak samo ważna, jak trening. Lepiej być niedotrenowanym niż przetrenowanym. Jemu to trzeba tłumaczyć. Jeszcze musi nabrać szlifów, nadal ma gorącą głowę. Bardzo chce skończyć walkę, wejść dynamicznie i szybko.

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs Karwat

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  High League apeluje o wsparcie Ukrainy! "Żądza władzy i ludzka chciwość po raz kolejny przekroczyły granice"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.