Clout MMA

Okniński wskazuje największą przewagę Mindy! Powinien być faworytem w walce z Labrygą? [WIDEO]

Trener Mirosław Okniński nie ma wątpliwości, że to Kamil Minda jest faworytem co-main eventu Clout MMA 2. Wskazał największą przewagę swojego podopiecznego.

Już 28 października we freak fightach zadebiutuje „King Kong”, który dotychczas toczył wyłącznie starcia sportowe. W pierwszym pojedynku dla Clout MMA zmierzy się z Denisem Labrygą znanym z walk na gołe pięści w WOTORE.

Faworytem bukmacherów jest znacznie mniej doświadczony Labryga, co dla wielu kibiców jest sporym zaskoczeniem. Zapytany o to został sam trener Mindy. W rozmowie z fansportu.pl Okniński przyznał, że to jego podopieczny jest faworytem i wyjaśnił dlaczego.

Podkreślił przede wszystkim, że „King Kong” to o wiele bardziej doświadczony zawodnik. Ma na koncie 12 zawodowych pojedynków, bił się m.in. o pas organizacji Oktagon i mierzył się z mocnymi rywalami:

– Minda ma 12 walk zawodowych, walczył o pas Oktagon, a poziom sportowy jest porównywalny z KSW, bo mistrzowie Oktagonu biją się z mistrzami KSW. (…) Poziom Mindy jest wysoki, był cztery razy mistrzem Wojska Polskiego w MMA, był głównym sparingpartnerem Kołeckiego do walki z Pudzianem. Za Labrygą stoi młodość i chęć wybicia się.

Kursy bukmacherskie na walkę Minda vs Labryga

Całą galę Clout MMA możecie obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza. Biorąc pod uwagę duże doświadczenie Kamila Mindy warto zastanowić się, czy nie wytypować akurat jego zwycięstwa!

Sprawdź!  Norman Parke miał walczyć na Clout MMA 1! Chce starcia z Najmanem, Załęckim i innymi!

Obstaw walki Clout MMA 2 bez ryzyka!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.