KSW

(VIDEO) Brian Hooi rozbija rywala w pierwszej rundzie! Nokautuje na gali KSW 79

Za nami kolejny pojedynek w Libercu. W minionym starciu Brian Hooi zmierzył się z Jivko Stoimenovem. Eksperci nie mieli wątpliwości, że walka zakończy się przed czasem.

Brian Hooi wygrał do tej pory osiemnaście pojedynków w zawodowym MMA. Sześć razy nokautował i sześć razy poddawał swoich rywali. Debiutując w KSW, również pokazał, na co go stać. Podczas gali KSW 72 w Kielcach zmierzył się z Michałem Pietrzakiem.

Starcie choć krótkie było pełne zwrotów akcji. Ostatecznie to Brian wyprowadził kończący cios, po którym zaczął rozbijać Michała na macie. Wtedy do akcji wkroczył sędzia i przerwał pojedynek. Starcie było tak efektowne, że zostało wybrane najlepszą walką wieczoru. W drugim pojedynku dla KSW Holender zmierzył się z Arturem Szczepaniakiem. Tym razem jednak sam został dobrze trafiony i musiał uznać w klatce wyższość Polaka.

Jivko Stoimenov zadebiutował w KSW w kwietniu roku 2022. Na gali KSW 69 zmierzył się z Arturem Szczepaniakiem i podobnie jak Brian Hooi musiał przełknąć gorycz porażki w starciu z utalentowanym Polakiem. Bułgar jest dziś po dwóch przegranych z rzędu i będzie chciał powrócić na drogę zwycięstw, których w całej karierze zanotował już dwanaście. „The Bulgarian Ripper” sześć razy nokautował i sześć razy poddawał swoich rywali. Co ciekawe, wszystkie wygrane pojedynki kończył już w pierwszej rundzie.

Sprawdź!  Kołecki o main evencie KSW 77: "Pudzianowski nigdy nie będzie wybitny, jest dobry. Mamed ryzykuje całą swoją legendę"

-> OGLĄDAJ KSW 79 NA ŻYWO<-

RELACJA

RUNDA 1

Stoimenov szybko podchodzi zdobywając kolejne metry klatki, poszło też prawe kopnięcie na głowę Hooia. Holender szuka boksu, ale trafia rywala w gardę. Jivko znów skraca dystans, kilka ciosów doszło głowy Briana. Mocny łokieć w jego wykonaniu, trafia kolanem w klinczu. Latające kolano Hooia, przestrzela z podbródkowym i Bułgar napiera z kontrą. Atakuje Holender, Stoimenov dobrze odpowiada i przechodzi do klinczu. Kolejne mocne kolano Briana na korpus. Trafia Brian Hooi, sypie ciosami i kończy Jivko Stoimenova!

Oficjalny wynik: Brian Hooi wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.