KSW

(VIDEO) Pudzianowski skazany na porażkę? Mistrz KSW uważa inaczej: „Ma swoje atuty. Siła, zaciętość, doświadczenie w ciężkich walkach”

Wielu zawodników skazuje na porażkę Mariusza Pudzianowskiego. Mistrz KSW zaznacza jednak, że były strongman ma szansę wygrać sobotni pojedynek.

Podczas gali KSW 70 „Pudzian” zmierzy się z Michałem Materlą. Co ciekawe, kibice uważają, że będzie to łatwe zwycięstwo dla Mariusza, natomiast bukmacherzy oraz inni zawodowi fighterzy nie dają mu większych szans w walce z doświadczonym przeciwnikiem.

Mistrz KSW typuje walkę Pudzianowski vs Materla

Między innymi Daniel Omielańczuk stwierdził, że w tym zestawieniu Pudzianowski nie ma żadnych atutów. Głos zabrał jego klubowy kolega Marian Ziółkowski, który nie zgodził się z tym stwierdzeniem. W rozmowie z fansportu.pl przyznał, że Pudzianowski ma mocne strony, które może wykorzystać.

– Myślę, że to za dużo powiedziane. Oczywiście faworytem jest Michał Materla, myślę, że dla każdego zdrowo myślącego człowieka, ale to nie jest tak, że Mariusz nie ma swoich atutów. Siła, jakaś zaciętość, też doświadczenie w ciężkich walkach, bo każda jego walka to jest praktycznie oddawanie totalnie siebie.

– Jeśli jakimś cudem wywróci, a jest taka szansa Michała, to wcale nie uważam, że Michał łatwo będzie miał poddać balachą czy trójkątem. Jeśli poddanie to widziałbym gilotynę w wykonaniu Materli. Słyszałem opinię, że jeśli Mariusz ma mieć szanse, to w stójce, wleci, jakaś bombą trafi.

– Michał tych wojen trochę ma i jest trochę rozbity, ale nie widzę tego, że da się zaskoczyć na wbiegającego Pudziana. Pudzian nokautował, ale gości, którzy są słabi w stójce, a Michał pomimo rozbicia, jest mocny w stójce. Jeśli Mariusz miałby to wygrać, to przez trzy rundy by przeleżał Materlę.

Kursy bukmacherskie na KSW 70

Wszystkie gale organizowane przez KSW u legalnego bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Kawulski o negocjacjach z Soldiciem: "Walczymy o niego. Pieniądze, których zażądał są..."

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Materla

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.