KSW

(VIDEO) Jembiev brutalnie nokautuje wysokim kopnięciem! Ciężkie KO na gali KSW 79!

Po raz pierwszy w historii największa polska organizacja MMA zawitała do Czech. Na KSW 79 w Libercu fani ponownie mogli zobaczyć hitowe starcie z udziałem nadwiślańskich i zagranicznych gwiazd!

-> OGLĄDAJ KSW 79 <-

Pierwszą czeską galę uświetni mistrzowski pojedynek Phil De Fries vs. Todd Duffee. Będzie to rewanż sprzed ponad 10. lat. Wówczas w niewiele ponad 2. minuty wygrał Amerykanin, ale w Libercu był on sporym underdogiem w oczach bukmacherów.

W karcie walk KSW 79 znalazło się też miejsce dla jednych z największych polskich gwiazd. Ponownie pojedynek stoczył Arkadiusz Wrzosek, który miał pojawić się już na styczniowym wydarzeniu. Po kontrowersyjnej wygranej decyzją do okrągłej klatki powrócił też Daniel Omielańczuk, któremu na niedługo przed galą wypadł rywal. Viktora Pestę zastąpił kolega Polaka z mat WCA – Michał Kita.

RELACJA

RUNDA 1

Delfino zaczął kopnięciem na brzuch, Jembiev spokojnie ale szuka szansy na trafienie. Brazylijczyk wyprowadza ekwilibrystyczne kopnięcia, aktywny od pierwszych chwil Murilo. Świetna kombinacja lewy-prawy Ramzana, który nie rzuca się z szaleńczymi atakami, ale sprowadza łatwo oponenta na matę. Dobrze dystansuje Francuza kopnięciami Delfino, Jembiev nie daje rady przebić się z kopnięciem, ale z łatwością kosi Brazylijczyka i zajmuje pozycję boczną. Ramzan wyczuł już wysokie umiejętności BJJ rywala i podnosi walkę do stójki, skąd zaraz znów obala Murilo.

Sprawdź!  Kołecki o main evencie KSW 77: "Pudzianowski nigdy nie będzie wybitny, jest dobry. Mamed ryzykuje całą swoją legendę"

RUNDA 2

Trafia Jembiev na samym początku kopnięciem prosto w głowę! CO ZA KO!

Oficjalny wynik: Ramzan Jembiev wygrywa przez KO w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.