FAME MMA

(VIDEO) Awantura za kulisami! „Ferrari” i jego ojciec rzucili się na redaktora! „Będziesz kobietę obrażał?”

Podczas sobotniego wydarzenia FAME 13 w Gliwicach doszło do awantury. Za kulisami Amadeusz „Ferrari” Roślik oraz jego ojciec rzucili się na redaktora jednego z portalów plotkarskich.

Podczas ostatniej gali FAME Amadeusz stanął do trzeciego pojedynku z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Pojedynek w formule bokserskiej zakończył się po decyzji sędziów i zwycięzcą został drugi z zawodników. Werdykt mocno nie spodobał się dużej części kibiców.

Sam „Ferrari” po obejrzeniu walki stwierdził, że to jego ręka powinna powędrować w górę. Dodał również, że „Polak” to pupilek organizacji i nigdy nie przegra, jeśli starcie odbędzie się na pełnym dystansie, a o wyniku będą decydować sędziowie.

Awantura za kulisami FAME

„Ferrariemu” kibicowała m.in. „Queen Of The Black”, która jej znana z walki na gali Prime Show MMA. Kiedy udzielała wywiadu dla portalu Sporty-Walki.org została zaczepiona przez redaktora Pudelka, który wszedł przed kamery i zapytał jej – Pokażesz cycki? Za tyle pokażesz? – po czym, zaczął przeliczać gotówkę.

„Queen Of The Black” wyszła sprzed kamer i doszło do ostrej wymiany zdań, po czym zainterweniował Amadeusz i rzucił się na redaktora. Do akcji wkroczył także ojciec zawodnika.

Sprawdź!  Tańcula vs Wrzosek? Freak fighter otwarty na walkę w MMA: "Wszyscy chcą z nim walczyć w boksie..."

Będziesz kobietę obrażał frajerze? Do kobiety takie teksty? – krzyczał w jego kierunku „Ferrari”.

„Boxdel” zapowiedział już ze opublikuje wyjaśnienie całej sytuacji i na Instagramie napisał – Zaraz przyjeżdża do mnie gość, któremu „Ferrari” podobno zaje**ł lepca za chamskie zachowanie wobec QOTB. Zapewniam, że nudy nie będzie jeszcze długo.

Źródło: Instagram/YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.