FAME MMA

Marcin Wrzosek mocno o nowym zawodniku FAME: „Pytał, czy będę go trenował. Tak mi działa na nerwy, że…”

Marcin Wrzosek zdradził, że jeden z początkujących freak fighterów chciał, aby ten trenował go do walk w FAME.

Podczas pierwszej konferencji przed FAME 16 federacja ogłosiła, że w ich klatce zadebiutuje Natan Marcoń, który sam siebie nazywa „Bogiem estetyki”. W ostatnim czasie spadła na niego mocna krytyka i trudno się dziwić Internautom.

Marcin Wrzosek mocno o nowym zawodniku FAME

Na FAME 16 stoczy on walkę z Radosławem Paszko. Rywal oskarża Marconia o to, że ten korzysta ze środków dopingujących, a zarzeka się, że jest naturalny, co podkreśla między innymi w publikowanych zdjęciach na social media, gdzie prezentuje swoją 3,5-letnią przemianę.

Kiedy jednak Paszko zaproponował, zrobienie testów i postanowił na szali całą swoją gażę, Marcoń stwierdził, że mu się nie opłaca. Gola oświadczył, że federacja opłaci badania, a „Boxdel” dorzucił dodatkowe 30 tysięcy złotych. Marcoń nadal twierdził, że mu się to nie opłaca.

Wszyscy od razu zaczęli podejrzewać, że nie chce, by na jaw wyszło, iż rzeczywiście stosuje środki dopingujące. Tak jego próbę wykręcenia się od badań skomentował Marcin Wrzosek Natan naturalny bog estetyki coś się za bardzo wymiguje przed tymi testami🤣🤣🤣

Na tym się nie zakończyło, bo na swoim Twitterze zamieścił kolejny wpis. Tym razem zdradził, że Marcoń, który także mieszka w Gliwicach, chciał aby „Polish Zombie” przygotowywał go do walk. Wrzosek nie ukrywa, że „Bóg estetyki” działa mu na nerwy i to mogłoby się źle skończyć:

Sprawdź!  (VIDEO) "Budda" oburzony tym, do kogo trafi auto po FAME 13! "Niestety. Szkoda, że fura za niecałe 300 tysięcy trafi do..."

Ten Natan pytał czy będę go trenował, Boże masz go w opiece bo tak mi działa na nerwy ze chyba bym go na tej sali sam znokautował – w komentarzu dodał – Nasza współpraca skończyła by się po pierwszym sparingu🤣

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.