High League

(VIDEO) „Mini Majk” nowym mistrzem High League! Wygrał starcie z „Big Jackiem”!

Za nami kolejny emocjonujący pojedynek. W ostatnim starciu na High League 2 Maciej “Big Jack” Jarema zmierzył się z Mateuszem “Mini Majkiem” Krzyżanowskim. Stawką był pas niskorosłych.

“Big Jack” w HIGH League zadebiutował podczas pierwszej, sierpniowej gali. Zmierzył się wtedy z innym niskorosłym, Jakubem “Carlito” Olewińskim. Była to pierwsza walka tego typu w Polsce. Jarema świetnie się zaprezentował i wygrał po brutalnych uderzeniach w rundzie drugiej.

Maciej Jarema jest również popularnym influencerem. Jego poczynania obserwuje 200 tys. fanów na Instagramie. Poza tym jest również ambitnym youtuberem, który nie unika wyzwań.

Jego rywal, „Mini Majk”, czyli najpopularniejszy niskorosły w Polsce i w Europie udowodnił już, że, pomimo przeciwności losu, jest bardzo waleczny i potrafi się bić. Codzienne życie Krzyżanowskiego śledzą prawie dwa miliony fanów na Instagramie.

Mateusz Krzyżanowski również wchodził do klatki po raz drugi w życiu. Wcześniej na gali FAME 5 zmierzył się z „Kruszwilem” i poniósł porażkę w drugiej odsłonie.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

RELACJA

RUNDA 1

“Mini Majk” atakuje blisko, idzie z niskimi kopnięciami. “Big Jack” próbuje trafić, jednak Krzyżanowski cały czas napiera. Dobrze sytuację odwraca Jarema! Dociska przeciwnika do siatki i trafia wielokrotnie mocno w żebra. “Mini Majk” ponownie na zewnętrznej i mocno trafia sierpami! “Big Jack” trzyma ręce w górze, dobrze borni się przed atakami “Mini Majka”. Krzyżanowski ponownie rzuca się na rywala, który jednak obala go headlockiem! Jarema mocno dociska oponenta, który nie da rady się uratować i kończy pierwszą odsłonę na plecach.

Sprawdź!  [WIDEO] "Muszę cię ku**a rozczarować" - Medusa przed walką z Ratajem na High League 1

RUNDA 2

“Mini Majk” atakuje kopnięciami, dobrze broni się Jarema! Wygląda jednak na zdecydowanie mniej świeżego zawodnika. “Big Jack” otrzymuje mocny cios na nos, stara się atakować , napiera i szuka nogi do obalenia, jednak jest daleki od sukcesu. Dobrze obala Jarema, jednak Krzyżanowski szybko wraca na nogi. “Mini Majk” znakomicie obchodzi gardę oponenta, dobrze rozbija go niskimi kopnięciami. “Big Jack” stara się napierać, ale jednak nie wygląda najlepiej na tle rywala.

RUNDA 3

Maciej Jarema próbuje od razu odwrócić losy walki, jednak otrzymuje kilka ciosów od “Mini Majka”. Był cios w krocze, jednak szybko przeprosili się fighterzy. Poszedł w nogi “Big Jack”, ale Krzyżanowski skontrował gilotyną. Dociska rywala na siatce i trafia kilkukrotnie. Jarema sprytnie odwraca sytuację, trzyma go na siatce i wyprowadza kolana na udo Mini Majka. Idą też łokcie ze strony “Big Jacka”! Wciąż jednak to “Mini Majk” przeważa, choć musi się bardzo bronić przed oponentem. Brawa dla zawodników, którzy wyprowadzają uderzenia do ostatniego ciosu!

Sprawdź!  Szlachetny gest Denisa Załęckiego! "Dochód będzie przeznaczony na szpital dziecięcy"

KARTA WALK

Walka wieczoru:

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Co-main event:

  • Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Karta główna:

  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema
  • Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk
  • Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina
  • Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka
  • Konrad Karwat vs Mateusz „Tarzan” Leśniak

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.