High League

Denis Załęcki o innych freak fighterach: „Oni wszyscy są sztuczni. Mówią, żeby nie brać ze mnie przykładu, a każdy bierze”

Denis Załęcki gości właśnie w studio FANSPORTU i bierze udział w wywiadzie na żywo, w którym zabrał głos po raz pierwszy od High League 6.

„Bad Boy” ma za sobą głośną porażkę z Pawłem Tyburskim, z którym przegrał po złamaniu zasad i wyprowadzeniu kopnięć w boksie. Dodatkowo w klatce odnowiła się jego kontuzja, a po wszystkim spadła na niego ogromna krytyka. Teraz ma okazję odnieść się do tego i skomentować całą sytuację.

Wywiad z Denisem Załęckim na żywo

„Bad Boy” poruszył wiele tematów. Odniósł się nie tylko do porażki i kontuzji, ale również odpowiedział na komentarze innych freak fighterów, których przy okazji skrytykował. Zaznaczył, że są oni sztuczni i wielu naśladuje jego zachowanie, mimo że jednocześnie nawołują, by nie brać z niego przykładu.

– Nikt z tych freak fighterów nie ma pomysłu na siebie. Oni są wszyscy sztuczni, wszyscy udają i wymyślają słowa od innych, żeby wyświetlenia się zgadzały. Zobacz ile osób, czy Alan, czy inni wszyscy, powtarzają po mnie. Wszyscy mówią, żeby nie brać ze mnie przykładu, a biorą ze mnie przykład. E-konfident co weszło, to wszyscy po mnie powtarzali. Po prostu jestem sobą, niczego nie udaję.

Całą rozmowę na żywo znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  "Ferrari" odpowiada na mocny komentarz Artura Szpilki! "Nie wyobrażam sobie sytuacji, że obrażam jego rodzinę, a on..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.