High League

Boxdel komentuje nagranie z partnerką Jóźwiaka: „Pamiętam, jak zbiliśmy z Pawłem piątkę, to wołałaś do niego…”

Włodarz FAME „Boxdel” zabrał głos po gali High League 6 i na swoich social mediach podsumował to, co wydarzyło się w minioną sobotę.

Dużo kontrowersji wywołało nagranie, jakie pojawiło się we vlogu. W materiale możemy zobaczyć ostrą reakcję partnerki Pawła Jóźwiaka, która była wściekła po porażce z Marcinem Najmanem. Krzyknęła w stronę wymęczonego trzyrundową walką Jóźwiaka Co to ma kurwa być? Z Najmanem przegrać? Kurwa! Wstawaj!

„Boxdel” komentuje

Na partnerkę Jóźwiak spadła ogromna liczba krytycznych komentarzy. Głos zabrał również sam „Boxdel”, były rywal prezesa FEN. Pomiędzy zawodnikami było bardzo dużo złej krwi, a podczas konferencji i na wywiadach nie szczędzili sobie ostrych słów, atakując siebie nawzajem.

Tym razem jednak „Boxdel” przekazał Jóźwiakowi słowa wsparcia, mimo głośnego konfliktu:

– Mimo że z Pawłem mieliśmy wiele średnich sytuacji na naszej linii, to teraz mocno, szczerze po męsku ci współczuję stary. Aniu, jesteś bliską osobą dla Pawła i w momencie, gdy facet jest podłamany przegraną i ledwo żyje, to ty mu ciśniesz? Pamiętam jak dziś, gdy mieliśmy małą spinę na wywiadach, gdzie robiłem wywiad, a ty specjalnie wzięłaś krzesło i usiadłaś naprzeciwko mnie, żeby sprawdzać, czy nie gadam bzdur.

– Pamiętam również, jak potem rozmawiałem z Pawłem, zbiliśmy piątkę i się przytuliliśmy przy naszych samochodach, to wołałaś do niego zgorszona, żeby nie zbijał ze mną piątki. Mega średnia akcja z twojej strony, pokazałaś, jak bardzo niedojrzała jesteś. Co do Pawła, zasługujesz na lepsze traktowanie. Solidarnie jako facet ci współczuję w tej chwili. Na pewno twoja duma mężczyzny została zachwiana i nie powinno się takie coś wydarzyć. Pozdro Paweł niedługo rewanż.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.