High League

(VIDEO) „Dredziasty” rozbity przez Kubę Nowaczkiewicza! TKO w drugiej rundzie!

Za nami kolejny pojedynek gali High League 2. Ulubieniec kibiców Kuba Nowaczkiewicz przywitał debiutującego w klatce Huberta Węzkę.

Kuba Nowaczkiewicz powrócił do klatki po efektownym zwycięstwie w debiucie. Za zawodnikiem, który błyskawicznie został ulubieńcem kibiców, kolejne wyzwanie w HIGH League. Nowaczkiewicz od dłuższego czasu trenuje sporty walki. Występował między innymi podczas zawodów Amatorskiej Ligi MMA.

Zawodową szansę otrzymał od HIGH League i wystąpił podczas pierwszej edycji. 28 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie pokonał kontrowersyjnego Przemysława “Kolara” Kolarczyka. Starcie zostało przerwane po pierwszej rundzie.

Charyzmatyczny 23-latek przygotowywał się do pojedynku w Krakowie. W Tauron Arenie spełnił swoje największe marzenie – wystąpił przed własną publicznością.

Jego rywalem był Hubert “Dredziasty” Węzka. Twórca internetowy zyskał popularność za sprawą udziału w filmach na kanale kontrowersyjnego twórcy o pseudonimie Kamerzysta. Aktualnie „Dredziasty” sam tworzy kontent w sieci. Wydał kilka utworów i planuje własną płytę. Prowadzi także własny sklep internetowy.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

RELACJA

RUNDA 1

Dredziasty ruszył do przodu, ale Nowaczkiewicz pod razu obala przeciwnika. Walka szybko wraca jednak do stójki. Chaotyczne ataki front kickami i próbując trafić oponenta w głowę. Nowaczkiewicz szuka mocnych uderzeń w głowę Węzki. Klincz na siatce, a zaraz Jakub Nowaczkiewicz mocno atakuje rywala! Lecą pięści, idzie wysokie kopnięcie! Wiele ciosów poszło na głowę “Dredziastego”. Próba duszenia, ale tylko postraszył Jakub Nowaczkiewicz, który ponownie obala rywala. Hubert Węzka odpuszcza rywala, który wyciąga się w pełnym dosiadzie, jednak wykręcił się “Dredziasty”! Nowaczkiewicz rzucił się w ostatniej sekundzie i trafił z latającym kolanem!

Sprawdź!  Wielki Bu dostał mocną odpowiedź od Denisa Załęckiego! "Niech zejdzie na ziemię. Chłopaki z naszych kręgów dzwonią i..."

RUNDA 2

Węzka ewidentnie stracił dużo sił. Nowaczkiewicz od razu atakuje, wysoko wynosi i obala! Szybki pełny dosiad i lecą młotkowe na głowę “Dredziastegpo”! Nie ma innej opcji, sędzia kończy i publika szaleje razem ze zwycięzcą – Nowaczkiewiczem!

KARTA WALK

Walka wieczoru:

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Co-main event:

  • Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Karta główna:

  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema
  • Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk
  • Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina
  • Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka
  • Konrad Karwat vs Mateusz „Tarzan” Leśniak

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.