PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Adam Soroko kończy wielką awanturę za kulisami! Uciszył wystraszonego Lasika! „Nie drzyjcie ku*wa mo*dy! Wypi***olę ci, to…”

Konferencje federacji Prime Show MMA słyną z tego, że dochodzi na nich do wielkich awantur. Tym razem miały one miejsce nie tylko na scenie, ale także za kulisami.

Podczas wczorajszego wydarzenia między innymi „Bagieta” kilkukrotnie zaatakował Jasia Kapelę, uderzył swojego rywala „Robaliniego” podczas face-to-face, doszło do konfrontacji Michała Cichego z Adrianem Ciosem, a „Tarzan” o mało nie znokautował ochroniarza, którego uderzył przez przypadek.

Wielka awantura za kulisami

Kolejne dymy miały miejsce za kulisami. Zaatakowany został Kuba Lasik, który zmierzy się z „Kamerzystą” w budce telefonicznej. Podczas rozmowy dla fansportu.pl podszedł do niego „Kolar”, który był wściekły o to, że Lasik miał obrażać go w Internecie.

Kuba chciał uniknąć z nim konfrontacji, tłumacząc że za kilka dni musi stoczyć walkę. Ostatecznie dogadali się jednak na starcie, do którego ma dojść na Prime Show MMA 4. Zaraz po tym Lasik znalazł kolejnego rywala.

Freak fightera jako drugi zaczepił Maciej „Big Jack” Jarema. Co ciekawe, także i on stwierdził, że chce z nim walki. Zaraz później dołączył do nich rywal Lasika, czyli „Kamerzysta”. Doszło pomiędzy nimi do długiej wymiany zdań. Zdenerwowany Lasik próbował sprowokować rywala i dwukrotnie oblał go drinkiem.

Sprawdź!  Norman Parke zawalczy na Prime Show MMA 4! Znamy jego rywala! "Chyba wszyscy na to czekali"

Próbowali się również dogadać co do zmiany formuły. Lasik proponował MMA, jednak „Kamerzysta” ma poważną kontuzję nogi, która uniemożliwia mu starcie na takich zasadach. Rzucił więc pomysł, by zrobić walkę bokserską. Nagle Lasik natychmiast zmienił zdanie i zgodził się na budkę telefoniczną, a rywal zareagował jedynie śmiechem.

Na tym się nie zakończyło, bo jako kolejna Lasika zaatakowała jedna z zawodniczek. Całe zamieszanie trwało około 20 minut i wszyscy rozeszli się, dopiero gdy zainterweniował Adam Soroko, któremu puściły nerwy, bo nie był w stanie udzielić wywiadu.

Zaraz cię stąd wypierdolę, bez kitu! Nie drzyjcie kurwa mordy! Co kurwa? Ci wypierdolę, to padniesz – wypalił Soroko, a wyraźnie wystraszony Lasik od razu się wycofał i zakończył kłótnię z freak fighterką.

Źródło: fansportu.pl

Sprawdź!  Prime zastraszało zawodników? Freak fighterka ujawnia sytuację w federacji! "Albo zgodzisz się na ugodę, albo ogłosimy upadłość"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.