PRIME SHOW MMA

Prime MMA 3 – Karta walk, walki. Kiedy i gdzie gala? Transmisja na żywo, stream online. Typy i kursy bukmacherskie na Prime MMA 3

Już w najbliższą sobotę 1 października odbędzie się gala Prime MMA 3. Freak fighotwa federacja tym razem swoje show zorganizuje w Radomskim Centrum Sportu, a fani zobaczą aż 12 pojedynków. Na Prime MMA 3 zabraknie debiutów i ogromnych konfliktów do wyjaśnienia! Kiedy i gdzie oglądać Prime MMA 3 PPV? Walki, zawodnicy, karta walk Prime MMA 3. Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na Prime MMA 3.

-> Wykup Prime MMA 3 PPV!

Prime MMA 3 – karta walk, walki, zawodnicy

Już w sobotę 1 października o godzinie 19:00 rozpocznie się oczekiwana gala Prime MMA 3 PPV! Jakie walki zobaczymy tego wieczoru? Kto walczy na Prime MMA 3? Jak zawsze w przypadku wydarzeń tej federacji nie brak ogromnych konfliktów do wyjaśnienia, ale znalazło się też miejsce na sportowy pojedynek! Znany z kanału Podróże Wojownika Piotr Pająk tym razem będzie potrzebował wyłącznie pięści. W formule bokserskiej jego oponentem będzie znany z KSW Daniel Rutkowski.

Do oktagonu wraca również nazywany Królem Freak Fightów „Bagietka”. Michał Gorzelańczyk nie otrzymał jeszcze okazji na rozprawienie się z Jasiem Kapelą, ale jego rywal na Prime MMA 3 PPV równie mocno podnosił mu ciśnienie. „Robalini” zalazł za skórę przeciwnikowi i ochrona cały czas musiała być na baczności, gdy dochodziło do ich spotkania. „Bagietka”, który w spektakularnym stylu zwyciężył poddaniem w 1. rundzie w debiucie, jest zdecydowanym faworytem zbliżającej się gali.

Sprawdź!  Popek o problemach Prime Show MMA i Jóźwiaku: "Nie każdy jest tak wyrozumiały, jak ja. Czekam na ich odbicie piłeczki. Mam nadzieję, że..."

TAK PREZENTUJE SIĘ PEŁNA KARTA WALK PRIME 3: STREET FIGHTER

Walka wieczoru:

 • Martyna „Pysia” Zbirańska vs. Paulina Hornik

Karta główna:

 • Piotr Pająk vs. Daniel „Rutek” Rutkowski – walka w boksie 4×3 minuty
 • Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak vs. Kuba Lasik – walka w budce telefonicznej
 • Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs. Patryk „Robalini” Śliwa
 • Dagmara Szewczyk vs. Dominika Rybak
 • Kuba „Kubaoxo Armada vs. McKsiążę – walka w K-1
 • Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs. Maciej Rataj
 • Mikołaj „Vandal” Rdzanek vs. Tomasz Olejnik – walka w K-1
 • Wiola „Wiolka” Kotelecka vs. Magdalena „Maluba” Lubacz
 • Michał Cichy vs. Adrian Cios
 • Mateusz „Tarzan” Leśniak vs. Kacper „Kajmano” Kabara
 • Jan Kempisty vs. Maciej „Big Jack” Jarema

Kto walczy na Prime MMA 3?

Niemal w ostatniej chwili do karty walk Prime MMA 3 PPV również pojedynek niskorosłych. Będzie to pierwsze takie starcie w historii federacji, a zmierzą się w nim Jan Kempisty oraz Maciej „Big Jack” Jarema. Wielkie emocje wywołuje kolejny występ Adriana Ciosa. Freak fighter zmierzy się z… dziennikarzem, Michałem Cichym! Będzie to pierwsza taka sytuacja, gdy reporter wyjdzie do klatki.

Sprawdź!  Typy i kursy bukmacherskie na KSW 68: Parnasse vs. Rutkowski

Federacja lubi zaskakiwać i na Prime MMA 3 1.10.2022 zobaczymy wyjątkową walkę w budce telefonicznej! Sędzia będzie znajdował się na zewnątrz konstrukcji, a Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak i Kuba Lasik zmierzą się w pojedynku bez żadnych zasad. Gdzie oglądać stream online?

-> PPV Prime MMA 3 kupisz TUTAJ!

Transmisja Prime MMA 3 PPV na żywo. Gdzie oglądać galę 1.10.2022?

Fani zapewne się domyślają, że nie będzie transmisji Prime Show MMA 3 za darmo. Federacja udostępni na pewno pierwszą walkę tego wydarzenia „Tarzan” vs. „Kajmano” na swoim kanale YouTube. Jedynym sposobem, by obejrzeć galę na żywo jest wykupienie streamu PAY-PER-VIEW. Jak zawsze dostępne są dwa warianty.

Prime 3: Street Fighter BASIC

 • Transmisja na żywo w jakości 720p.
 • Dostęp do zapisu wideo na 24 godziny.

PRIME MMA 3 PPV Premium

 • Stream LIVE online w jakości 1080p.
 • Zapis wideo na 7 dni po zakończeniu gali.
 • Dostęp do Strefy Cringu.

Ostateczna cena zakupu Prime 3 PPV zależna jest od sposobu płatności. Użytkownicy do wyboru mają szereg możliwości, ale do niektórych z nich doliczona może zostać prowizja. PPV Prime MMA 3 to jedyna szansa, by zobaczyć starcie Pająk vs. Rutkowski, czy hitową walkę w budce telefonicznej!

Sprawdź!  Boxdel o Prime Show MMA: "Move Federation zrobił dużo lepszy wynik PPV niż gala, która opiera się na dymach"

-> Obstaw PRIME 3 bez ryzyka!

Typy i kursy bukmacherskie na Prime 3: Street Fighter

Galę Prime Show MMA 3 obstawisz tylko u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji gali Prime Show MMA 3: Street Fighter, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Odbieram bonus i gram z Fortuną!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.