PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Popek” mimo kontuzji dłoni zgodził się na boks! „Dlaczego się k**wa nie zapytałem, czy nie możemy zawalczyć w MMA?”

Na wczorajszej konferencji przed Prime MMA 3 oficjalnie potwierdzono debiut Pawła „Popka Monstera” Mikołaujwa w federacji! Były zawodnik KSW, czy Fame MMA zmierzy się w boksie z „Don Kasjo”.

-> Oglądaj PRIME 3 na żywo!

Ostatni występ nie jest przez „Popka” wspominany najlepiej. Raper i fighter wystąpił w marcu na Fame MMA 13, gdzie zmierzył się z Normanem Parke. Freak fighter natychmiast zaczął wywierać presję na Irlandczyku i zasypał go lawiną ciosów. Niestety po niespełna 40 sekundach „Popek” zasygnalizował sędziemu kontuzję i walka musiała zostać przerwana.

„Stormin” jeszcze w oktagonie powiedział, że może dać rewanż raperowi. Sam jednak wdał się w niemałe problemy w związku z wypożyczeniem do Prime Show MMA, co zaowocowało rozwiązaniem kontraktu z FAME. Parke pozostaje zawodnikiem federacji, której włodarzem jest „Don Kasjo”, a na ostatniej gali ogłoszono, że „Popek Monster” również został zakontraktowany.

Na wczorajszej konferencji prasowej przed Prime MMA 3, które odbędzie się już w najbliższą sobotę zapowiedziano walkę wieczoru kolejnej edycji. Paweł Mikołajuw spotka się w klatce z Kasjuszem Życińskim, a pojedynek odbędzie się na zasadach boksu!

Sprawdź!  (VIDEO) Don Kasjo wygrał dwie walki z rzędu! Pokonał Marcina Wrzoska i „Boxdela”

„Popek” nie wyleczył w pełni ręki!

Podczas rozmowy z mediami „Popek Monster” został zapytany o kontuzjowaną rękę. Były zawodnik KSW, czy Fame MMA przyznał, że nie doszedł jeszcze do pełni sprawności i musi poświęcić więcej uwagi na rekonwalescencję. W podobnym przypadku znajduje się „Don Kasjo”, który przechodził operację na obu łokciach.

Nie udało się jeszcze wyleczyć. Nie przełamałem jeszcze tej bariery dźwięku i strachu przed uderzeniem z całej siły gdzieś tam w tarczę, czy w worek.

Muszę się na rehabilitacji skupić… Tak samo życzę szczęścia i powodzenia w rehabilitacji „Kingowi”, temu śpiącemu w szatni.

„Popek” przyznał też, że nie zastanawiał się zbyt długo nad przyjęciem walki z Życińskim. Co więcej, podczas spotkania z mediami sam sobie zadał pytanie, dlaczego nie poprosił walkę w MMA?

Szanse wyrównane, chociaż ja tu będę pływał w jego świecie, czyli w boksie. Dlaczego ja się k**wa nie zapytałem, czy nie możemy zawalczyć w MMA? Ale że ja jestem taki łatwy, jak na dyskotece, tak samo i tutaj, od razu powiedziałem, że tak.

Sprawdź wywiady z zawodnikami Prime Show MMA:

Sprawdź!  "Popek" ma szansę znokautować Życińskiego? "Stawiam na moje pie***lnięcie. Jak trafię czysto to po zawodach"

Typy i kursy bukmacherskie na Prime Show MMA 3

Galę Prime Show MMA 3 obstawisz tylko u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji gali Prime Show MMA 3: Street Fighter, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.