UFC

UFC 303 z nową walką wieczoru! Alex Pereira zawalczy w wielkim rewanżu

Szef organizacji UFC Dana White potwierdził nowe najważniejsze walki gali UFC 303.

Wydarzenia, które wieńczą czerwcowy International Fight Week często pełne są hitowych walk i tak też miało być tym razem. W dwóch najważniejszych pojedynkach miało dojść do potyczki Jamahala Hilla z Carlosem Ulbergiem oraz hitowej potyczki Michaela Chandlera z powracającym Conorem McGregorem.

Niestety do żadnej z tych konfrontacji nie dojdzie w tym miesiącu. O tym, że Irlandczyk może nie zawalczyć na UFC 303 mówiło się od jakiegoś czasu. Niestety wieści te potwierdziły się dziś w nocy, a przekazał je Ariel Helwani.

UFC 303: Alex Pereira w walce wieczoru przeciwko Prochazce

Oprócz main eventu UFC 303 z rozpiski wypadło też drugie najważniejsze starcie. Dziś w nocy jednak Dana White przekazał w specjalnym wideo, iż nową walkę wieczoru gali został rewanż Alex Pereira vs. Jiri Prochazka o pas wagi półciężkiej.

Ich pierwszy pojedynek miał miejsce w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to „Poatan” znokautował Czecha i sięgnął po wakujący tytuł. I jeden i drugi powrócili przed kilkoma miesiącami na jubileuszowej gali UFC 300. Prochazka pokonał Rakicia, zaś Pereira w walce wieczoru znokautował Hilla.

Sprawdź!  Paulo Costa wycofuje się z pojedynku z Robertem Whittakerem z powodu choroby

„Sweet Dreams” z kolei wycofał się z występu na UFC 303 z powodu kontuzji kolana. Wobec tego Carlos Ulberg zawalczy z Anthonym Smithem. Co-main eventem wydarzenia będzie z kolei potyczka w kategorii piórkowej: Brian Ortega vs. Diego Lopes.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.