FAME MMA

Marcin Wrzosek ruga menedżera! „Nie wiedziałeś, na kogo podnosisz rękę?” [WIDEO]

Marcin Wrzosek odniósł się w mediach społecznościowych do zajścia, jakie miało miejsce na ostatniej gali Clout MMA. „Polski Zombie” zarzeka się, że w ten czy inny sposób odegra się na Filipie Bątkowskim.

Konflikt między panami trwa już od kilku lat. Bątkowski, który w MMA może się pochwalić rekordem 4-1, sugerował Wrzoskowi walkę w boksie. Do starcia nigdy nie doszło, a jedynymi wymianami między jegomościami odbywała się jedynie w social mediach. Do czasu ostatniej gali Clout MMA.

Tamże na zapleczu doszło do konfrontacji. Filip Bątkowski, który jest menedżerem m. in. Alana Kwiecińskiego, czy walczącego ostatnio „Sequento”, zbliżył się do Marcina Wrzoska i uderzył go w twarz. Wywiązała się szamotanina, jednak „Polski Zombie” szybko pohamował emocje.

Marcin Wrzosek zrugał promotora

Okazuje się, że podchwycony został temat walki byłego organizatora gal Armia Fight Night z Wrzoskiem. Wczoraj na social mediach zawodnika Fame MMA pojawiło się nagranie, w którym zrugał on Bątkowskiego:

Chciałbym w kilku słowach odnieść się do sytuacji, która miała miejsce w media roomie podczas ostatniej gali Clout MMA, czyli spięcia z tą k…wą Bątkowską. Jak wiecie, wymieniliśmy z tą p…dą uprzejmości i uszczypliwości w Internecie. Myślałem, że jak podejdzie do mnie w media roomie, to również będziemy wymieniać uszczypliwości. A ta p…zda uderzyła mnie z partyzanta w twarz. Przy ludziach, kiedy byłem w pracy.

– Jeżeli chciałeś się nap…dalać, to mogłeś przyjechać do mnie do klubu, albo ja do ciebie. I mogliśmy zrobić solówkę. W każdej chwili. Ewidentnie zrobiłeś to dla atencji, żeby dostać walkę. A teraz, jak dochodzi do negocjacji, to j…bana p…zdo próbujesz się wymiksować z walki? Jesteś, k…wa, pop…dolony?

Ja tej zniewagi nie wybaczę na pewno. Mówię, jeśli jesteś ob…rany walki w klatce, to przyjadę do ciebie do klubu i robimy solówę. Bo innego wyjścia nie ma.

Nie padła żadna nazwa organizacji, jednak można domniemywać, że starcie mogłoby się odbyć podczas FAME 22 na PGE Stadionie Narodowym. Marcin Wrzosek to były mistrz KSW i uczestnik TUF-a, który gwarantuje emocjonujące pojedynki. Walczył też podczas historycznej, pierwszej gali na największym polskim obiekcie.

Sprawdź!  Okniński nazywa Kubiszyna tchórzem! Zdradził, z kim ma zawalczyć na FAME 20!

„Zombiak” przekazał też kilka słów do podopiecznych Filipa Bątkowskiego. Zawodnik zwrócił uwagę, że ten zamiast zajmować się sprawami zakulisowymi sam szuka atencji. Podkreślił też ponownie, że nie wybaczy wypłaconego mu „liścia”:

Zobaczcie, z jakim atencjuszem j…banym współpracujecie. Gościu jest menedżerem, powinien pracować w tle i ogarniać wasze sprawy. A p…da pozazdrościła wam fejmu, sama chciała się pchać się na afisz atakując mnie. A jak przychodzi do walki, to p…zda próbuje się wymiksować. Gościu, ty nie wiedziałeś, na kogo ty podnosisz rękę? Nie wiedziałeś, że potrafię się nap…dalać? Trzeba było przemyśleć, zanim tę rękę podniosłeś, bo ja ci tej zniewagi na pewno nie wybaczę!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.