UFC

Conor McGregor nie wróci na UFC 303! Walka ponownie przesunięta w czasie

Niestety spełniły się najczarniejsze scenariusze fanów Conora McGregora. Irlandczyk nie wystąpi na UFC 303. Co dalej z jego pojedynkiem z Michaelem Chandlerem?

Jeszcze kilkanaście godzin temu były podwójny mistrz UFC spotęgował plotki o odwołaniu jego starcia z Amerykaninem. Na Instagramie Irlandczyka pojawiło się dawne nagranie, na którym „The Notorious” mówi o kontuzjach wynikających z wysokiego obciążenia.

W środku nocy czasu polskiego pojawił się z kolei wpis Ariela Helwaniego. Dziennikarz redakcji MMA Fighting przekazał, że walka McGregor vs. Chandler została przesunięta w czasie na czas nieokreślony.

Co więcej, dziennikarz napisał też na portalu X (Twitter), że… wypadł też co-main event UFC 303.

– Mają już nową walkę wieczoru (która nie uwzględnia McGregora ani Chandlera). Mają nowy co-main event (który nie uwzględnia Hilla ani Ulberga).

Generalnie konsensus jest taki, że chcą to ogłosić wraz z nową datą walki McGregor vs Chandler. Dyskutują na temar sierpnia albo września, co by spowodowało zaklepanie nowej daty (31 sierpnia albo 28 września). Tego jeszcze nie ustalono. Stąd te opóźnienia, jest bardzo dużo zmiennych.

Co więcej, Helwani przekazał, że nie ma żadnych planów, które zakładają walkę Chandlera z kimkolwiek innym na UFC 303. Rozważano występ „Iron Mike’a” na gali, ale żadne z zestawień nie miało sensu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.