UFC

Niepodrabialny! Prochazka znokautował Rakicia na UFC 300 [WIDEO]

Kartę wstępną UFC 300 zakończyła konfrontacja w kategorii półciężkiej. Jiri Prochazka zmierzył się z Aleksandarem Rakiciem.

Czeski samuraj wraca po bolesnym nokaucie z rąk Alexa Pereiry. Prochazka nie zdołał odzyskać pasa wagi półciężkiej, ale zarzeka się, że zrozumiał błędy i zamierza wrócić na szczyt dywizji.

Pierwszą przeszkodą na drodze do tego był Aleksandar Rakic. Austro-Serb nie był widziany w oktagonie blisko 2 lata. W pojedynku z Janem Błachowiczem doznał kontuzji, która przerwała jego serię dwóch zwycięstw z rzędu. Jak poradził sobie z kolejnym byłym mistrzem UFC? Kto wygrał walkę Prochazka vs. Rakic?

UFC 300: Prochazka vs Rakic

RUNDA 1

Panowie zaczęli walkę od wymiany low kicków. Rakic postraszył prawym sierpem, a Prochazka opuścił całkowicie ręce. Spróbował zaatakować, ale zainkasował prawy cross. „Rocket” niemiłosiernie okopał nogę Czecha. Prochazka szukał uderzeń z nietypowych kątów, ale Rakic szybko go stopował. Rakic trafił kolejnym prawym. Były mistrz naruszył rywala w ostatnich sekundach i posłał jeszcze groźne latające kolano.

RUNDA 2

Rakic szukał low kicków, Prochazka postraszył go okrężnym kopnięciem na głowę. Aleksandar wystrzegał się przyruchów Czecha i trafił go mocnym prawym! Prochazka trafił prawym krzyżowym i przystąpił do ofensywy, ale Rakic przetrwał problemy. Kolejne uderzenie naruszyło „Rocketa” i obaj panowie rozpuścili ręce. Prochazka raz jeszcze trafił Rakica, który znalazł się w potężnych tarapatach! Czech atakowałgo aż sędzia nie przerwał walki!

Sprawdź!  Gdzie oglądać UFC London: Volkov vs. Aspinall? Transmisja na żywo, stream online. O której?

Wynik walki: Jiri Prochazka wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.