UFC

UFC 300: Pereira nokautuje w 1. rundzie! „Poatan” pozostał mistrzem! [WIDEO]

Walką wieczoru hitowej gali UFC 300 był pojedynek o pas kategorii półciężkiej. Alex Pereira przystąpił do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego przeciwko Jamahalowi Hillowi.

Popularny „Poatan” wszedł w posiadanie bezpańskiej korony dywizji do 205 funtów nokautując Jiriego Prochazkę. Tym samym Brazylijczyk w niespełna 3 lata od debiutu w UFC został mistrzem w dwóch kategoriach wagowych. Podobnie, jak wcześniej z Czechem i Janem Błachowiczem, podczas UFC 300 Alex Pereira mierzył się z byłym championem.

Jamahal Hill w styczniu 2023 roku rozbił Glovera Teixeirę zgarniając wakujący pas kategorii półciężkiej. Niestety Amerykanin doznał poważnej kontuzji i zdecydował się, jak przed nim Jiri Prochazka, zawakować tytuł. Teraz „Sweet Dreams” wraca, choć przed UFC 300 był skazywany na porażkę. Jak poradził sobie z Alexem Pereirą?

UFC 300: Pereira vs Hill

RUNDA 1

Zawodnicy zaczęli od wymiany niskich kopnięć. Pereira zaczął się rozkręcać i szukał prostego na tułów, Hll zaatakował obszernym prawym. Amerykanin postraszył wysokim kopnięciem i middle kickiem, ale Pereira łatwo to wybronił. Brazylijczyk szykował rywala na swój firmowy lewy sierp i w końcu ustrzelił Hilla!

Sprawdź!  UFC Vegas 34: Cannonier vs. Gastelum – gdzie i o której oglądać? Transmisja, stream online live, karta walk

Wynik walki: Alex Pereira wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.