UFC

Khamzat Chimaev wypadł z walki wieczoru! Nowy rywal Roberta Whittakera

Niestety, Dana White potwierdził plotki, które pojawiły się wczoraj wieczorem. Khamzat Chimaev doznał kontuzji i wypadł z walki z Robertem Whittakerem.

Czerwiec zapowiadał się jak miesiąc przepełniony interesującymi i głośnymi medialnie walkami. Wszystko zaczęło się od gali z pojedynkiem wieczoru Makhachev vs. Poirier. Panowie dostarczyli sporo wrażeń, czego nie można powiedzieć o co-main evencie.

Mimo szumnych zapowiedzi z obu stron, Sean Strickland i Paulo Costa kolokwialnie mówiąc nie dowieźli. Fani i kibice najbardziej zapamiętają z tego pojedynku kontrowersyjny werdykt jednego z arbitrów, którego Dana White zrugał później na konferencji.

Ale to przecież tylko jedna walka. Bogowie MMA na pewno łaskawie zapewnią nam show pojedynkami Chimavea z Whittakerem i McGregora z Chandlerem.

Chimaev wypadł z UFC w Rijadzie!

Jeszcze w nocy otrzymaliśmy wieści od Ariela Helwaniego, iż ponownie przełożony w czasie został powrót Conora McGregora. To jednak nie koniec złych wieści.

Minionego wieczoru pojawiły się plotki o wypadnięciu z main eventu gali w Arabii Saudyjskiej Khamzata Chimaeva. Dana White potwierdził te rewelacje w specjalnym wideo. Niepokonany Czeczen miał wycofać się z powodu „bardzo ciężkiej choroby”.

Szef UFC dodał od razu, że nowym rywalem Roberta Whittakera zostanie Ikram Aliskerov. Rosjanin może się pochwalić rekordem 15-1, a jedyną porażkę poniósł z rąk… Chimaeva. W oktagonie zaś stoczył 2 pojedynki, oba wygrywając w 1. rundach.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.