UFC

UFC 295. Rębecki poddał rywala już w 1. rundzie! Kolejne skończenie Polaka w oktagonie [WIDEO]

Jedną z ostatnich walk karty wstępnej gali UFC 295 w Madison Square Garden był pojedynek z udziałem Polaka – Rębecki vs Roberts.

Oglądaj UFC 295 NA ŻYWO!

Mateusz Rębecki kapitalnie odnajduje się w oktagonie największej federacji MMA na świecie. Po imponującym występie w Dana White’s Contender Series „Rebeasti” całkowicie zdominował swojego przeciwnika w debiucie, a w czerwcu w 2. rundzie skończył Loika Radzhabova.

Przez chwilę zdawało się, że Rebecki nie wystąpi na UFC 295 po tym, jak wypadł mu przeciwnik. Były mistrz FEN bardzo chciał pokazać się w mekce sportów walki, czyli Madison Square Garden i podobnie jak przy 1. walce – zgodził się na nowego rywala na krótko przed eventem.

Nowym oponentem Mateusza został Roosevelt Roberts, dla którego był to drugi start w UFC. Wcześniej „The Predator” występował w niej w latach 2018-2021, kiedy to stoczył 7 walk (4 wygrane, 3 porażki). Jeszcze w tym roku Roberts wystąpił w najnowszym sezonie programu The Ultimate Fighter.

UFC 295: Rębecki vs Roberts – RELACJA

RUNDA 1

Rębecki szybko skrócił dystans i zaatakował mocnymi low kickami. Polak jest dużo niższy od Amerykanina, który straszy go prostymi. Świetnie zbliżył się Mateusz i z łatwością obalił oponenta na matę. Zaatakował łokciem „Rebeasti”, ale musi uważać na parterową ofensywę przeciwnika. Bije łokciami Polak, skręcił się Roberts, Mateusz nie zdołał go złapać w krucyfiks. Wskakuje jednak za moment Rębecki za plecy! Mocne ciosy prosto na nos i korpus „The Predatora”. Odwrócił się Roberts, a Rębecki łapie balachę!

Sprawdź!  Valentina Shevchenko nie ma sobie równych! "Jestem gotowa na wszystko i wszystkich, nieważne jaka kategoria wagowa, nieważne kto..."

Wynik walki: Mateusz Rębecki wygrał przez poddanie w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.