UFC

UFC Jacksonville: Rębecki wygrywa w 2. rundzie! Fenomenalne low kicki Polaka! [VIDEO]

W karcie wstępnej UFC Jacksonville znalazło się miejsce dla polskiego fightera! Mateusz Rębecki spotkał się w oktagonie z Loikiem Radzhabovem.

-> Obstaw i oglądaj UFC Jacksonville na żywo!

Mateusz Rębecki otrzymał szansę na walki w największej federacji MMA na świecie po imponującym występie w Dana White’s Contender Series. „Chińczyk” w imponującym stylu obalił i poddał brazylijskiego oponenta. Zachwycony prezydent UFC nadał Polakowi od razu nowy przydomek, „Rebeastie”.

Były mistrz FEN zadebiutował w styczniu i pokazał się z bardzo dobrej strony. Rębecki zmierzył się z Nickiem Fiore i ewidentnie chciał urwać głowę przeciwnikowi. Stracił przez to sporo sił, ale nie przeszkodziło mu to w pewnej wygranej jednogłośną decyzją. Tym razem przeciwnik na papierze trafił się bardziej wymagający.

Loik Radzhabov to pochodzący z Tadżykistanu fighter. 32-letni zawodnik z przeszłością w PFL aż 13-krotnie kończył swoich oponentów przed czasem. Podobnie jak Mateusz Rębecki „Tank” zadebiutował w tym roku i również zwyciężył werdyktem sędziowskim. Niestety na ważeniu Radzhabov przekroczył limit wagi lekkiej, przez co 20% jego gaży powędrowało do kieszeni „Chińczyka”.

Sprawdź!  (VIDEO) Jon Jones obraża policjantów i uderza głową w radiowóz! Jest nagranie z zatrzymania gwiazdy UFC!

-> Odbierz bonusy i oglądaj UFC na żywo!

UFC: Rębecki vs Radzhabov – Relacja

RUNDA 1

Rębecki ruszyłz kopnięciami na brzuch, Tadżyk szukał klinczu tajskiego i mocnego prawego cepa. Mocny low wewnętrzy Mateusza, zaraz trafił kolejnym i jeszcze jednym na korpus. Radzhabov cały czas na wstecznym, dał się zamknąć na siatce. Szukał mocnego prawego Polak, „Tadżycki Czołg” spróbował zajść za plecy Rębeckiego. Kombinacja 1-2, poszedł w klamrę „Chińczyk” i sprowadził rywala na matę! Mateusz wyłączył nogi przeciwnika, który dobrze ściąga jego głowę, ale Polak szybko zeskakuje do pozycji bocznej. Powrót do stójki, Radzhabov lekko rozbity szuka sierpów, ale znakomicie wycina go low kickiem „Chińczyk”! Lądują w parterze, Mateusz zapina krucyfiks i szukał skończenia.

RUNDA 2

Szybko skrócił dystans Polak, Rębecki agresywnie kopie po nodze! Wielkie problemy Radzhabova, którego „Chińczyk” mocno obija po głowie i korpusie! Kolejne mocne low kicki Polaka, Radzhabov szuka kontry, ale pada po kolejnym kopnięciu! Ledwo stoi Tadżyk na prawej nodze, Mateusz mądrze oszczędza siły i wystrzega się podbródkowych i cepów. Mocny lewy Rębeckiego ścina Radzhabova z nóg! Kolejna wygrana Polaka w UFC!

Sprawdź!  UFC 292: Sterling vs O’Malley – Typowanie. Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na UFC 292

Wynik walki: Mateusz Rębecki wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.