UFC

UFC 295. Fenomenalne otwarcie karty głównej! Diego Lopes nokautuje w 1. rundzie [WIDEO]

Kartę główną nowojorskiej gali UFC otworzył pojedynek w kategorii piórkowej. Diego Lopes zmierzył się z Patem Sabatinim.

Galę UFC 295 obejrzysz TUTAJ!

Brazylijczyk wyciska swoją szansę jak cytrynę i już po raz 3. w tym roku wystąpił w klatce UFC. Wcześniej, mimo porażki przez decyzję, świetnie pokazał się w walce z Evloevem, a 3 miesiące później w niespełna 100 sekund poddał Gavina Tuckera.

Na UFC 295 Diego Lopes spotkał się z Patem Sabatinim. Amerykanin miał o wiele większe doświadczenie w organizacji, gdzie stoczył 6 pojedynków. Aż 5 z nich wygrał, a jedyną porażkę odniósł w ubiegłym roku po ciosach Damona Jacksona.

UFC 295. Lopes vs Sabatini – RELACJA

RUNDA 1

Lopes zaczął akcję z frontem na korpus, a zaraz uciekał przed middle kickiem. Potężna seria Sabatiniego sięgnęła szczęki Brazylijczyka! Atakuje Amerykanin ku uciesze miejscowej publiczności. Odpowiada Diego Lopes, nie boi się wdać w awanturę, ruszył z serią uderzeń i kończy Sabatiniego przez KO!

Wynik walki: Diego Lopes wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.