Boks

Tyson Fury poznał nazwisko rywala! „Trenuj, frajerze! Czeka cię całkowita zagłada!”

Tyson Fury najprawdopodobniej poznał nowego rywala! „Gypsy King” w wypowiedzi udzielonej na Instagramie zdradził, że nie może doczekać się uderzenia… Dilliana Whyte’a!

Fury uznał, że nie chce walczyć z Usykiem. Anthony Joshua byłby nawet skłonny rozważyć wzięcie odstępnego. Tak więc spodziewam się, że zobaczymy ostatecznie rewanż Joshuy z Usykiem oraz starcie Fury’ego z Whyte’em – stwierdził Eddie Hearn, menedżer Brytyjczyka, Anthony’ego Joshuy.

Zaoferowane odstępne miało odsunąć na bok Anglika, by to Tyson Fury mógł zmierzyć się z Ołeksandrem Usykiem. Przypomnijmy, że we wrześniu ubiegłego roku Ukrainiec rozbił na punkty „AJ’a” zdobywając pasy mistrzowskie federacji WBA i WBO.

Tyson Fury tymczasem stwierdził, że Eddie Hearn nie do końca mówi prawdę:

Joshua i jego promotor, Eddie Hearn, to najgorsi biznesmeni w historii. Dziś stracili 90 milionów dolarów.

Teraz czekamy tylko na negocjacje i oficjalne potwierdzenie pojedynku „Gypsy King” vs. Dillian Whyte. Pochodzący z Manchesteru pięściarz podsunął przez Instagrama jasną wskazówkę co do tego, że to Whyte będzie jego najbliższym rywalem:

Nie mogę się doczekać, by zdzielić Dilliana Whyte’a po gębie, stary. (…) Dillian Whyte – trenuj ostro, frajerze! Czeka cię zagłada!

Na dziś zapowiedziany jest przetarg WBC, w którym prawdopodobnie poznamy organizatora walki Fury vs. Whyte.

Sprawdź!  "Negocjacje trwają" - coraz bliżej do walki Mariusza Pudzianowskiego z "Górą"

Źródło: ESPN, Bokser.org

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.