Boks

Mike Tyson ujawnił zasady walki. Kibice będą niepocieszeni!

Poznaliśmy oficjalne zasady lipcowej walki Mike’a Tysona z Jakiem Paulem. Niestety, ale wielu kibiców będzie zawiedzionych tymi informacjami.

Informacja o powrocie Mike’a Tysona do ringu dla wielu była dużym zaskoczeniem. „Żelazny” już 20 lipca wystąpi w walce wieczoru gali na AT&T Stadium w Teksasie. Jego rywalem będzie młodszy o 30 lat Jake Paul, a pojedynek transmitowany będzie na Netliksie.

Przed kilkoma tygodniami dziennikarz Ariel Helwani przekazał, iż obóz „The Problem Child” nalegał na w pełni zawodową, sankcjonowaną walkę. Mike Tyson w rozmowie z Fox News przekazał jednak szczegóły starcia, które zdecydowanie odbierają mu uroku.

Pojedynek ten obstawisz u bukmachera Fortuna, a na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i pierwszy depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Jake Paul vs Mike Tyson

TYPKURSYBUKMACHER
Mike Tyson1.68Fortuna
Jake Paul2.06Fortuna

Mike Tyson o zasadach walki z Jakiem Paulem

Żywa legenda wagi ciężkiej w najnowszym wywiadzie potwierdziła, iż pojedynek nie będzie punktowany przez sędziów. W przypadku, gdy żaden z zawodników nie zakończy walki przed czasem, oficjalnym wynikiem będzie remis. Oznacza to też, że rezultat nie zostanie dodany do zawodowego rekordu.

Sprawdź!  Mike Tyson wyjaśnia, dlaczego nie chce więcej walczyć! Oferują mu zbyt duże pieniądze? "Chciałem to robić dla zabawy, ale..."

Ustalono też, że pojedynek odbędzie się w 16-uncjowych rękawicach, a nie jak prognozowano w 10-uncjowych. To oczywiście zdecydowanie odbierze atrakcyjności walki i utrudni znokautowanie oponenta.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.