Boks

Tyson Fury ostro o swoim rodaku! „Anthony Joshua? Bezużyteczny menel!”

Tyson Fury przygotowuje się do starcia z Dillianem Whytem w kwietniu. Anglik nie marnuje jednak żadnej okazji, by dopiec swojemu rodakowi, Anthony’emu Joshule.

Jak niedawno poinformowaliśmy, Tyson Fury powróci w kwietniu do akcji na walkę z Dillianem Whytem. Pięściarze spotkają się na stadionie Principality Stadium w Cardiff, choć trzeba pamiętać, że innej walki oczekiwał „Król Cyganów”. Brytyjczyk chciał spotkać się w kwadratowym pierścieniu z Oleksandrem Usykiem.

Prowadzone były negocjacje między 4. zawodnikami i ich promotorami. Według Fury’ego, Anthony Joshua stracił 90 milionów, a promotor Tysona, Frank Warren, zdradzając kulisy przyznał, że jego klient miał dość przeciągającego wszystkiego „AJ-a”.

W ostatniej rozmowie z ESPN „Gypsy King” ponownie wymierzył kilka ciosów słownych w kierunku swojego rodaka. Tym razem oberwało się za postawę w pierwszej walce z Ukraińcem, która miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku.

Czy uważam, że Joshua jest świetnym wojownikiem? Nie ma mowy! Jest bezużytecznym menelem. Walczył z dużo niższym od siebie pięściarzem, lżejszym o połowę i został przechytrzony. Jest bezużytecznym, starym bumem i znów nie poradzi sobie z Usykiem w pojedynku rewanżowym. Jego kariera jest skończona!

Nie jest to jedyny przykład, gdy Tyson Fury wyprowadza ofensywę wobec Anthony’ego Joshuy. „Król Cyganów” posiłkując się jednym z fanowskich plakatów stwierdził, że jego rodak niemiałby szans w starciu z byłym rywalem Fury’ego, Deontayem Wilderem.

Według mnie Bronze Bomber znokautowałby tego menela w przeciągu 3 rund.

Źródło: ESPN

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.