UFC

BREAKING! Kłopoty Jana Błachowicza! Pojedynek z Aleksandarem Rakiciem odwołany!

Niestety, w nocy gruchnęła – wciąż nieoficjalna – wiadomość o wypadnięciu Jana Bałchowicza z walki przeciwko Aleksandarowi Rakiciowi. Prawdopodobną przyczyną jest kontuzja „Cieszyńskiego Księcia”.

Pojedynek byłego mistrza UFC w kategorii półciężkiej, Jana Błachowicza, z Aleksandarem Rakiciem miał odbyć się 26 marca na gali UFC Fight Night. Starcie numerów 1 i 3 oficjalnego rankingu dywizji federacji najprawdopodobniej wyłoniłby następnego pretendenta do pasa mistrzowskiego.

Informację na Twitterze jako pierwsze zamieściło konto MMA Kultura, a newsa w świat przekazał jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w branży, Ariel Helwani:

Walka z 26 marca pomiędzy Aleksandarem Rakiciem i Janem Błachowiczem została odwołana, jak podają źródła, Błachowicz musiał się wycofać. Prawdopodobnie pojedynek zostanie zabookowany na późniejszy termin w tym roku, więc karta 26 marca będzie najprawdopodobniej miała całkowicie nowym main event.

Jan Błachowicz po raz ostatni w oktagonie wystąpił w październiku ubiegłego roku. Polak stracił wówczas pas mistrzowski kategorii półciężkiej na rzecz Glovera Teixeiry. „Cieszyński Książę” zaznaczał po walce, że „Legendarną Polską Siłę” zostawił w pokoju, ale miał ją zabrać ze sobą 26 marca.

Sprawdź!  Historia Charlesa Oliveiry. "Wierzyłem w sport i w Boga, który obdarzył mnie swoją łaską"

Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie informacji o przyczynie wycofania się Polaka tak ze strony federacji, jak i obozu Błachowicza.

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.