KSW

Typy i kursy bukmacherskie na KSW 68: Parnasse vs. Rutkowski

W najbliższy weekend 19 marca odbędzie się hitowa gala KSW 68! W walce wieczoru mistrz wagi piórkowej, Salahdine Parnasse, będzie bronił swojego tytułu przeciwko Danielowi Rutkowskiemu. Wcześniej pojawią się m. in. Damian Janikowski, czy były pretendent do pasa wagi ciężkiej, Michał Kita. Na kogo warto postawić? Kursy i typy na KSW 68.

Gdzie i jak oglądać KSW 68 na żywo? Transmisja online, stream live, o której?

Kursy bukmacherskie na KSW 68

Podczas KSW 68 zobaczymy 9 niezwykłych pojedynków! W karcie nie braknie także walki o pas mistrzowski. Salahdine Parnasse będzie mierzył się z Danielem Rutkowskim, który ma chęć na zdobycie trzeciego w karierze tytułu. Popularny „Rutek” był już championem innych federacji – FEN oraz Babilon MMA. Zdaniem największego polskiego bukmachera STS, to jednak Francuz jest faworytem.

Jednocześnie to on, jako underdog, ma największe szanse na zaskoczenie. Wygrany programu Tylko Jeden, Tomasz Romanowski może mieć spore problemy z Michałem Pietrzakiem. Niemniej zdaniem STS, to wygrana Michała Domina z Patrykiem Kaczmarczykiem byłaby największym szokiem. Równie nisko oceniane są szanse na porażkę Michała Kity.

Nie ma co ukrywać, że na KSW 68 jest co obstawiać! Kursy są kuszące i nawet jeśli postawi się na samych faworytów można wyjść na sporym plusie. MMA, jak wiemy z doświadczenia, lubi jednak zaskakiwać i niewykluczone, że w Radomiu zobaczymy pewne zaskoczenia!

Sprawdź!  Duże wyzwanie przed Szpilką! Jest gotowy na walkę z Wrzoskiem: "Kości zostały rzucone"
Kursy na dzień: 16.03.2022 r

-> ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD NA KSW 68!

Typy bukmacherskie na KSW 68: Parnasse vs. Rutkowski

W walce wieczoru warto postawić na Daniela Rutkowskiego. Polak atakuje szczyt, nie pierwszy raz w swojej karierze zresztą. „Rutek” przegrał dwa pierwsze starcia w karierze, ale od tamtej pory pozostaje niepokonany. Po drodze skończył Damiana Zorczykowskiego zdobywając tytuł Babilon MMA, którego bronił już w starciu z Adrianem Zielińskim. Przy okazji Rutkowski zdobył pas organizacji FEN. Imponujące jest też to, że „Rutek” w międzyczasie toczył też pojedynki pięściarskie!

Francuz odzyskał pas KSW w grudniu od fightera, który mu go odebrał – Daniela Torresa. KO ze strony Brazylijczyka z Austriackim paszportem było dość nagłe, a Parnasse odkuł się pewną, jednogłośną wygraną. Rutkowski jednak na pewno podejdzie dobrze przygotowany, przez co jego szanse na wygraną rosną, choć będzie ciężko o skończenie… Ale z darmowym zakładem od STS można zaryzykować!

  • Salahdine Parnasse wygra walkę – kurs 1.65
  • Daniel Rutkowski wygra walkę – kurs 2.25
  • Walka zakończy się przed czasem – NIE, kurs 1.70
Sprawdź!  Cezary Kęsik wygrywa w 3 rundzie! Niesamowite starcie z Marcinem Krakowiakiem!

Zarówno wicemistrz olimpijski Damian Janikowski, jak i jego oponent na KSW 68 podchodzą do starcia po porażkach. Tomasz Jakubiec debiutował jednak na KSW 53, a teraz będzie chciał zmazać to i wrócić na ścieżkę zwycięstw w największej europejskiej federacji. Pewnym można być jednego – walka nie skończy się przez poddanie. O wiele większe szanse są na KO lub TKO, bo obaj będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Murowany faworyt jednak jest jeden.

  • Walka zakończy się przed czasem – TAK, kurs 1.37
  • Damian Janikowski wygra przed czasem – kurs 1.85
  • Tomasz Jakubiec wygra przed czasem – kurs 5.50

41-letni Michał Kita po raz kolejny wyjdzie do klatki KSW. Jego przeciwnik, Ricardo Prasel, nie ma ostatnio najlepszej passy i wygrane przeplata porażkami. Brazylijczyk z niemieckim paszportem podejdzie do starcia po porażce jednogłośną decyzją. Werdyktu sędziowskiego nie powinniśmy jednak zobaczyć na KSW 68. Popularny „Masakra” w żadnym z 7 pojedynków w federacji nie przebrnął całego dystansu!

  • Michał Kita wygra przed czasem – kurs 1.42
  • Michał Kita wygra w 1. rundzie – kurs 2.25
Sprawdź!  Weteran UFC o sile Roberto Soldicia! "Jego moc jest nadzwyczajna. Kiedy z nim trenuję, potrzebuję dwóch dni na regenerację"

Typy na KSW 68

-> OBSTAWIAJ KSW 68 W STS!

Używając kodu UFC przy rejestracji otrzymacie darmowe 29 zł na dowolny zakład i możliwość zakładu bez ryzyka do 200 zł. Dzięki STS TV otrzymacie darmową transmisję UFC 272 na komputerze, telefonie komórkowym, czy tablecie!

Karta walk KSW 68

Walka wieczoru:

Salahdine Parnasse vs. Daniel Rutkowski – 1.65 – 2.25

Pozostałe walki:

Ricardo Prasel vs. Michał Kita – 4.55 – 1.20

Patryk Kaczmarczyk vs. Michał Domin – 1.20 – 4.55

Damian Janikowski vs. Tomasz Jakubiec – 1.30 – 3.55

Tommy Quinn vs. Albert Odzimkowski – 3.50 – 1.30

Yann Kouadja vs. Rafał Kijańczuk – 2.45 – 1.55

Tomasz Romanowski vs. Michał Pietrzak – 2.95 – 1.40

Marcin Trzciński vs. Adam Tomasik – 1.55 – 2.45

José Marcos Lima Santiago Jr. vs. Piotr Kacprzak – 3.55 – 1.30

Największymi faworytami według STS są: Patryk Kaczmarczyk, Damian Janikowski, Albert Odzimkowski, Michał Pietrzak i Piotr Kacprzak.

Obiecująco wyglądają kursy na walkę wieczoru. Czy Daniel Rutkowski zdoła pokonać Francuza i wywalczy mistrzowski pas wagi koguciej?

-> Obstaw KSW 68 i odbierz bonus!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.