MMA VIP

Najman chce walczyć 1vs4! Rzuca wyzwanie Kanałowi Sportowemu! „Stawką będzie to, że przegrany…”

„El Testosteron” postanowił rzucić ciekawe wyzwanie. Jest gotowy stoczyć pojedynek 1vs4, a stawka starcia ma być naprawdę wysoka.

Marcin Najman aktualnie ma za sobą serię dwóch zwycięstw i niedawno ogłosił, że ponownie wróci do klatki, gdyż kiedy zaczął wygrywać, ciężko będzie mu odejść na sportową emeryturę. W ostatnich pojedynkach pokonał Rysia „Szczenę”, a następnie 60-letniego „Miśka z Nadarzyna”.

Kibice jednak mocno krytykują „El Testosterona” za to, że dobrał sobie rywali, którzy z góry byli skazani na porażkę i ich zwycięstwo byłoby wyjątkową niespodzianką. W odpowiedzi zdradził, że kolejny przeciwnik będzie znacznie większym wyzwaniem, gdyż prawdopodobnie zmierzy się z weteranem UFC.

Marcin Najman chce walki 1vs4

Teraz freak fighter wpadł na ciekawy pomysł, aby zmierzyć się z szefami Kanału Sportowego. Pomiędzy Najmanem, a Krzysztofem Stanowskim i Mateuszem Borkiem jest naprawdę dużo złej krwi. „El Testosteron” wielokrotnie rzucał wyzwanie jednemu i drugiemu.

Ze Stanowskim umówił się nawet na słynny sparing, na który dziennikarz nie przyjechał, tłumacząc, że był to jedynie żart. Teraz Najman zaproponował, że sam zmierzy się z czterema przeciwnikami. Jest gotowy zawalczyć z Mateuszem Borkiem, Krzysztofem Stanowskim, Tomaszem Smokowskim i Michałem Polem.

Sprawdź!  Najman chwali się swoją formą przed walką na MMA-VIP 4: „Zrobiłem najlepszą formę fizyczną od 12 lat”

Stawka jest jednak bardzo duża i raczej do takiej walki nigdy nie dojdzie. Najman zaproponował bowiem, że jeśli wygra, to rywale muszą usunąć Kanał Sportowy. Natomiast w przypadku przegranej, to on zamknie własną organizację MMA-VIP.

Oficjalnie składam propozycje najbardziej szowinistycznemu zarządowi w polskich mediach, czyli całemu Kanałowi Sportowemu. Ja vs Borek, Stanowski, Smokowski i ten, co w Przeglądzie robił na MMA-VIP 5! Stawką walki będzie to, że przegrani/przegrany muszą zamknąć Kanał lub ja MMA-VIP – napisał na swoich social mediach.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.