KSW

Gdzie i jak oglądać KSW 68 na żywo? Transmisja online, stream live, o której?

Już w sobotę 19 marca odbędzie się KSW 68. Podczas gali w Radomskim Centrum Sportu zobaczymy 9 pojedynków, a wystąpią między innymi Michał Kita, Damian Janikowski, czy Patryk Kaczmarczyk. Walką wieczoru będzie starcie o pas mistrzowski wagi piórkowej Salahdine Parnasse vs. Daniel Rutkowski. Gdzie i jak oglądać KSW 68? O której godzinie początek? Transmisja na żywo, stream live.

-> ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD NA KSW 68: PARNASSE VS. RUTKOWSKI! <-

Jak oglądać KSW 68: Parnasse vs. Rutkowski?

Main eventem KSW 68 będzie obrona pasa przez francuskiego championa wagi piórkowej, Salahdine’a Parnasse w starciu z Danielem Rutkowskim. Polak zdobywał już tytuły w organizacjach Babilon MMA i FEN, a teraz ma nadzieję na zdobycie trzeciej korony w największej federacji MMA w Europie. Zadanie nie będzie jednak łatwe, bo Parnasse jest niezwykle twardym zawodnikiem, który tylko raz przegrał w karierze.

Popularny „Rutek” od kilku lat przeplata występny w MMA także tymi w boksie i po wygranej nad Filipem Pejiciem na KSW 64 zdołał jeszcze pokonać Damiana Kiwiora podczas Babilon Boxing Show. Rutkowski od dwóch pierwszych walk w MMA pozostaje na ścieżce zwycięstw i ma nadzieję przedłużyć ją na KSW 68. Mistrz wagi piórkowej, Salahdine Parnasse, podniósł się niedawno po utracie pasa w pierwszej rundzie walki z Danielem Torresem. Rewanż nad urodzonym w Brazylii zawodnikowi wziął na KSW 65.

Gdzie oglądać KSW 68?

Gala KSW 68 dostępna będzie tylko i wyłącznie odpłatnie za pośrednictwem Viaplay. Podczas wydarzenia zobaczymy 9 niesamowitych walk. W Radomiu wystąpi między innymi 41-letni już Michał Kita. Popularny „Masakra” spotka się z debiutującym w KSW Brazylijczykiem, Ricardo Praselem.

Sprawdź!  Stasiak znokautowany! Efektowne zwycięstwo Soldaeva [WIDEO]

Powrót na ścieżkę zwycięstw będzie chciał zaliczyć Patryk Kaczmarczyk. 23-letni Radomianin poległ przez decyzję z Robertem Ruchałą, co było jego pierwszą zawodową porażką. Zdaniem największego polskiego bukmachera STS w starciu z Michałem Dominem to jednak właśnie Kaczmarczyk jest faworytem.

-> OBSTAWIAJ KSW 68 W STS!

Transmisja na żywo KSW 68

Na KSW 68 pojawi się także zwycięzca programu Tylko Jeden, czyli Tomasz Romanowski. Pochodzący ze Stargardu Szczecińskiego zawodnik zwyciężył w ostatnim pojedynku na KSW 63 kończąc już w pierwszej rundzie Aleksandara Rakasa. Popularny „Tommy” zastąpi Shamila Musaeva, z którego usług tymczasowo zrezygnowała federacja. Rywalem na KSW 68 będzie Michał Pietrzak.

W karcie radomskiego wydarzenia nie zabrakło również wicemistrza olimpijskiego, Damiana Janikowskiego! Spotka się on w klatce z Tomaszem Jakubcem, który przegrał w debiucie w KSW z Andrzejem Grzebykiem. Zapaśnik z WCA Fight Team sam poległ w ostatnim pojedynku z Pawłem Pawlakiem na KSW 63.

Typy i kursy bukmacherskie na KSW 68: Parnasse vs. Rutkowski

Na KSW 68 największy polski bukmacher STS widzi wielu faworytów. Za takowych na pewno można uznać Patryka Kaczmarczyka, czy Michała Kitę. Również Damian Janikowski nie powinien mieć większych kłopotów w starciu z Tomaszem Jakubcem. Obstawiając galę można zgarnąć naprawdę niezłą kasę!

Sprawdź!  Okniński komentuje wygraną De Friesa! Proponuje kolejnego rywala: "Jedyny Polak, który może go pokonać"

Dodatkowo używając kodu UFC przy rejestracji otrzymacie darmowe 29 zł na dowolny zakład i możliwość zakładu bez ryzyka do 200 zł. To pozwoli Wam bez żadnej własnej inwestycji postawić chociażby na wygraną Daniela Rutkowskiego nad Salahdine’em Parnasse, co uznane będzie za niemały szok!

Karta walk KSW 68

Walka wieczoru:

  • Salahdine Parnasse  vs. Daniel Rutkowski o pas mistrzowski kategorii piórkowej KSW

Pozostałe walki

  • Ricardo Prasel vs. Michał Kita
  • Patryk Kaczmarczyk vs. Michał Domin
  • Damian Janikowski vs. Tomasz Jakubiec
  • Tommy Quinn vs. Albert Odzimkowski
  • Yann Kouadja vs. Rafał Kijańczuk
  • Tomasz Romanowski vs. Michał Pietrzak
  • Marcin Trzciński vs. Adam Tomasik
  • José Marcos Lima Santiago Jr. vs. Piotr Kacprzak

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.