The War

Tylko dzisiaj specjalna oferta PPV na galę The War 4! Już w sobotę powracają krwawe walki!

8 października wraca najbardziej bezkompromisowa i uliczna gala w historii polskich sportów walki – The War. W klatce zobaczymy zarówno turniejowych zabijaków, jak i będącą wyróżnikiem tej organizacji walkę 3×3 – a także doskonale dobrane superfighty.

Tylko dzisiaj specjalna oferta!

Organizatorzy postarali się zapewnić gali wyjątkową oprawę, a dodatkowo, po raz pierwszy zostaną użyte małe rękawice – by dłużej cieszyć się pojedynkami współczesnych gladiatorów. Ponieważ w The War rodzą się prawdziwe gwiazdy, tym razem także nie zabraknie osób z charakterem i potencjałem, którym należy oddać szacunek. Fani niewątpliwie czekają na to jak w klatce pokaże się wielokrotny Mistrz Polski – Matrix.

Ciekawie zapowiada się także starcie zapaśnika Miro z stójkowym zabijaką Kristofem. Fani sportowych wrażeń mogą ostrzyć sobie zęby na reprezentującego toruńską Elanę Szachtę, który zmierzy się z zawsze groźnym Rosą. W turnieju powalczą tacy zawodnicy jak wysoki i szybki Kuba Szmajda, mały rycerz o ogromnym chuligańskim sercu England, szalony i bezkompromisowy Śmigło a także kontrowersyjny SportowyBrat i brutalny i wytrzymały Szajba.

Przed Wami:

  • Pojedynki turniejowe – aż siedem pojedynków
  • Walka 3×3
  • Trzy superfighty
Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki o sytuacji Adama Soroko: "Wrzucili go na głęboką wodę. Za dużo presji. Na pewno się nie wystraszył"

Tylko dzisiaj 2 października możecie skorzystać ze specjalnej oferty! Organizacja The War daje swoim kibicom możliwość zakupienia pakietu premium w cenie wersji podstawowej. Oznacza to, że uzyskacie znacznie 7-dniowy dostęp do gali oraz jakość transmisji 1080p.

Pakiet premium w promocyjnej cenie możesz kupić – tutaj.

W wersji basic uzyskujesz zaledwie 24-godzinny dostęp do wydarzenia oraz maksymalną jakość 720p. Warto więc wykorzystać okazję, która trwa do końca niedzieli.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.