Bellator MMA

(VIDEO) Szalone sceny na gali Bellator 286! Zawodnik walczył mimo wybitego barku!

Istnie szalone sceny odgrywały się minionej nocy na gali Bellator 286. Aaron Pico doznał paskudnej kontuzji, z którą walczył przez większość rundy!

26-letni Pico podchodził do tej walki na znakomitej serii 6. kolejnych zwycięstw, z czego tylko jedna z nich zakończyła się decyzją. 30-letni Jeremy Kennedy z kolei odbił się po porażce z Adamem Boricsem i pokonał przez decyzję Emmanuela Sancheza na gali Bellator 272.

Młodszy z fighterów agresywnie zaczął ten pojedynek. Trafił kombinacją, po której Kennedy odsunął się do siatki. Kanadyjczyk założył klincz, po którym trafił low kickiem i prostym. Docisnął Pico do klatki i… można było zauważyć, że Amerykanin próbuje samemu nastawić lewy bark! Kennedy sprowadził rywala na matę, zapiął trójkąt nogami z pleców i kontrolował pojedynek do końca odsłony.

Po zejściu zawodników do narożników jeden z cornermanów Aarona Pico próbował naprawić uszkodzoną kończynę Amerykanina. Gdy zdawało się, że fighter będzie mógł kontynuować walkę, sędzia poprosił do klatki lekarza.

Sprawdź!  (VIDEO) Piotr Niedzielski zalicza udany debiut na Bellator 280!

Ten poprosił zawodnika Jackson-Wink MMA, by podniósł rękę nad głowę. Aaron Pico nie był jednak w stanie tego zrobić i medyk zalecił arbitrowi, by ten zakończył pojedynek. Ewidentnie zrozpaczony sytuacją Amerykanin podziękował przeciwnikowi za walkę i pogratulował zwycięstwa.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.