High League

Dawid Załęcki szczerze o krytyce syna! „Ludzie tego chcieli, a teraz go karcą” [WIDEO]

Na najbliższej gali HIGH League 6 tego samego wieczoru wystąpi zarówno Denis Załęcki, jak i jego ojciec, Dawid. Ten drugi wypowiedział się na temat otoczki, jaka wytworzyła się wokół jego syna.

Starszy z Załęckich choć zarzekał się po ostatniej wygranej, zgodził się ostatecznie na pojedynek z „Don Diego”. Mateusz Kubiszyn pokonał debiutując w MMA toruńskiego „Bad Boya” przez jednogłośną decyzję, po naprawdę wyrównanej walce. Teraz z jego ojcem zmierzy się w swojej koronnej płaszczyźnie, czyli K-1.

„Ludzie tego chcieli, a teraz go karcą…”

W ostatnim czasie sporo gromów spadło na Denisa Załęckiego, głównie za sprawą jednego z filmów na YouTube oraz sytuacji z trybun podczas gali FAME. Zapytany w rozmowie z kanałem Fansportu TV o czarny PR syna „Crazy” wyraził lekkie niezrozumienie wobec tego, jak odwróciły się karty.

Ten PR jest tylko dlatego, że ludzie tego chcieli, a teraz za to karcą.

Dawid Załęcki przyznał, że jest oczywiście szansa, by zmieniło się podejście do „Bad Boya”. Podkreślił też, że jego potomek jest szczerą osobą i nie owija w bawełnę.

Sprawdź!  Denis zdradził szczegóły walki z Omielańczukiem! Ujawnił termin starcia i formułę!

To [PR Denisa] chyba od was zależy, jak się będziecie pytać! – odpowiedział ze śmiechem Dawid. – On jest szczery, mówi to, co myśli i nie owija. Nikt go go nie uczył, że „to można powiedzieć, tego nie można”. Przyszedł tu „z ulicy” i jest po prostu sobą. Jeśli tego po nim oczekiwali wszyscy, a teraz go za to karcą… Może i będzie musiał się zmienić. Może i podejdzie do tego inaczej i będzie, jak to kiedyś mówili, „Good Boy”, nie „Bad Boy”.

Kursy bukmacherskie na walkę Dawid Załęcki vs. „Don Diego”

Galę High League 6 oraz walkę „Crazy” vs. „Don Diego” obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUS, darmowe 20 zł i ażTRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  Don Diego z wiadomością do Denisa: "Życzę, żeby wychodził zdrowy do oktagonu i zdrowo wpi***ol dostawał"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.