MMA

Najman miał walczyć z Wrzoskiem! Ostro o byłym mistrzu KSW: „Nie wiadomo, kiedy ostatni raz wygrał. Najbliżej było na hali z kibicem”

Marcin Najman zdradził, że miał stoczyć pojedynek z byłym mistrzem organizacji KSW. Niestety od walki ostatecznie nie dojdzie.

Jakiś czas temu „El Testosteron” wspominał, że jego kolejnym rywalem będzie fighter, który ma za sobą występy w największej organizacji na świecie, jaką jest UFC. Kibice byli przekonani, że chodzi o Normana Parke, który już wcześniej prowadził negocjacje z federacją MMA-VIP.

Jak się jednak okazało, chodziło nie o „Stormina”, a o Marcina Wrzoska, który jako pierwszy Polak wystąpił w programie The Ultimate Fighter.

Najman o walce z Wrzoskiem

Najman kilka dni temu zamieścił na swoim kanale YouTube kilkuminutowe nagranie, w którym zdradził, że miał zawalczyć z Wrzoskiem i stwierdził, że ten finalnie odrzucił ofertę pojedynku. W materiale potwierdził, że konflikt pomiędzy nimi, który trwa już od kilku lat, miał być wyjaśniony w klatce:

– Ja tylko w taki dosyć enigmatyczny sposób mówiłem wam, że będzie to weteran UFC. Dziś wiem, że z tego weterana zostało bardzo niewiele, w zasadzie zostało już nic (…). Kiedy się dowiedział, że gdy złożono mi propozycji walki z nim, to propozycję przyjąłem w 60-sekund. Coś mu w głowie zaświtało i się z tej walki ze wszystkich sił chce wycofać.

– Marcin Wrzosek pseudonim ”krasnal”. Nie wiadomo, kiedy wygrał ostatnią walkę, dawno temu. Ostatni rywal, z którym było mu najbliżej do zwycięstwa to jakiś kibic na hali, no ale widocznie nie szło mu za bardzo, bo ten grubasek musiał podbiec mu trochę pomóc. Taki był przez kilka lat, bo to już kilka lat trwa, taki był odważny, taki był dowcipny.

– Ja się nie zgodziłem tylko na walkę z Marcinem Wrzoskiem, ja się zgodziłem na walkę w MMA z Marcinem Wrzoskiem. W tym momencie Wrzosek wykonał tak zwaną flagę Japonii. Nic w tej kwestii nie mogę zrobić, bo go do klatki nie wyciągnę, jakbym pobił go bez jego woli, to dostanę zarzuty.

Marcin Wrzosek odpowiada

Po nagraniu „El Testosterona” na social mediach Wrzoska kibice zapytali, czy to prawda, że zrezygnował z walki. W komentarzu na Instagramie wyjaśnił, że przyjął propozycję, jednak nie otrzymał już żadnej odpowiedzi ze strony organizacji.

Sprawdź!  „Don Kasjo” wygrywa z Marcinem Wrzoskiem i zwalnia go z federacji KSW! Sensacja na FAME MMA 12

– Nie, była oferta z jednej organizacji i ja się zgodziłem, mieli potwierdzić z drugą stroną czy się zgadza, ale nie odezwali się już.

Słowa byłego zawodnika KSW skomentował Najman, który na swoim Twitterze dodał:

– Ja się zgodziłem! Potrzebowałem niespełna minuty, bo powiedzieć TAK. W MMA, w twojej koronnej dyscyplinie. Tyle, że gdy ci odpowiedzieli, Najman się zgodził na MMA, zrobiłeś kleksa! Twoje słowa są nic nie warte. Jesteś „kozak” jak trzeba uderzyć „Janusza” na trybunach. Koniec tematu.

Marcin Wrzosek powraca do akcji!

Już niedługo kibice będą mogli ponownie zobaczyć byłego mistrza KSW w akcji. Fighter już 29 kwietnia stoczy głośny pojedynek z Vaso Bakoceviciem. Nie będzie to jednak starcie w normalnym MMA, a walka na gołe pięści.

Sprawdź!  Były zawodnik MMA - Tyler East - został zastrzelony przy domu w Nowym Meksyku

„Polish Zombie” spróbuje swoich sił w nowej formule i na gali WOTORE 5 stoczy pojedynek w main evencie wydarzenia.

Galę WOTORE 5 obejrzysz w systemie PPV – tutaj. Wydarzenie odbędzie się w Gdańsku, w Teatrze Szekspirowskim! Bilety dostępne w sprzedaży – tutaj!

Poniżej możesz znaleźć wywiad z Marcinem Wrzoskiem, który zdradził więcej szczegółów na temat nadchodzącego pojedynku:

Źródło: Twitter/Instagram/YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.