FAME MMA

Tomasz Adamek zadebiutuje na FAME 21! Popularny streamer rywalem „Górala”

Tomasz Adamek, zgodnie z przewidywaniami, szybko wróci do Polski na kolejny występ. Potwierdzono bowiem, że były mistrz świata wystąpi na najbliższej gali Fame MMA!

Przed kilkoma tygodniami legenda polskiego boksu po ponad 5-cio letniej przerwie powróciła ze sportowej emerytury. Na wyjątkowej gali KSW Epic Tomasz Adamek zmierzył się w boksie z Mamedem Khalidovem. „Góral” wygrał przez kontuzję rywala.

Jak sam zapowiedział po tym pojedynku, nie było to jego ostatnie słowo. Wiadomym było, że wkrótce były mistrz świata w boksie zawita do klatki Fame MMA. Lista nazwisk potencjalnych rywali nie była najkrótszą i składała się zarówno z postaci mniej, jak i bardziej kontrowersyjnych.

FAME 21: Tomasz Adamek vs „Bandura”

Największa organizacja freak fight w Europie poinformowała na swoich social mediach, że przeciwnikiem Tomasza Adamka będzie „Bandura”! Popularny streamer dotychczas dwukrotnie mierzył się w boksie na gali FAME. Obie walki wygrywał przez decyzje z Alanem Kwiecińskim i Piotrem Szeligą.

Właśnie po tej ostatniej wiktorii Patryk Bandurski zakomunikował włodarzom, że marzy mu się starcie z „Góralem”. Niedawno z kolei poinformowano, iż „Bandura” wystąpi w main evencie gali FAME 21. Teraz już wiemy, że jego rywalem będzie Tomasz Adamek.

Sprawdź!  Pasternak odpalony na Natana! Mocne słowa w stronę Marconia na konferencji [WIDEO]

Gala odbędzie się 18 maja 2024 roku w PreZero Arenie Gliwice. Transmisja wyłącznie w systemie PPV.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.