Boks

Szef UFC szczerze o walce Tysona z YouTuberem: „Mike wścieka się gdy o tym mówię, ale…”

Dana White został zapytany o walkę, do której dojdzie w lipcu. Mike Tyson ponownie stanie w ringu, a jego oponentem będzie Jake Paul.

„Żelazny Mike” ostatni z 58 zawodowych pojedynków w karierze stoczył w 2005 roku. Przed czterema laty spotkał się w ringu z inną legendą boksu Royem Jonesem Jr-em i zdawało się, że nigdy więcej nie pojawi się w ringu.

Tymczasem w ubiegłym tygodniu świat obiegła szokująca informacja. Mike Tyson wraca do boksu i 20 lipca wystąpi w walce wieczoru gali na AT&T Stadium w Teksasie. Jego rywalem będzie młodszy o 30 lat Jake Paul.

Dana White komentuje walkę Tyson vs Paul

Po ostatniej gali UFC jeden z dziennikarzy poprosił Danę White’a o komentarz w sprawie tej walki. Szef największej organizacji MMA na świecie nie chciał się rozwodzić nad Tysonem, którego nazywa swoim dobrym przyjacielem.

Wścieka się, gdy o tym mówię, ale stary: Mike ma już 60 lat… Nie wiem, co wy o tym myślicie? Kogo j…bie to, co ja o tym myślę? To nie moja walka.

Osobiście kocham Mike’a Tysona jako przyjaciela, jest moim jednym z ulubionych sportowców w historii. Nie wiem. Zobaczymy, na co go stać, jak poradzi sobie na obozie i w jakiej formie będzie. Nie lubię oglądać walk gości w tym wieku. W dniu walki różnica wyniesie jakieś 31 lat… Wiecie co o tym myślę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.