KSW

Pudzianowski zapowiada kolejną walkę! „Nie robię tego tylko dla siebie”

Mariusz Pudzianowski zapowiada kolejny pojedynek. Już niedługo mamy zobaczyć byłego strongmana ponownie walczącego w organizacji KSW.

„Dominator” ma za sobą gorszy okres. Po ciężkim KO na Michale Materli poniósł dwie porażki. Najpierw błyskawicznie przegrał z Mamedem Khalidovem, a następnie podczas gali na Stadionie Narodowym został znokautowany przez Artura Szpilkę.

Wielu kibiców zastanawiało się co dalej z Pudzianowskim, jednak jak sam zapowiedział, będzie bił się jeszcze przez kolejne 2 lata. Możemy więc spodziewać się co najmniej dwóch pojedynków, a do jednego z nich właśnie się przygotowuje.

Za pośrednictwem swoich social mediów zdradził, że trenuje do kolejnego starcia. Na ten moment nie wiadomo jednak z kim i kiedy zawalczy, jednak jeśli jest już w trakcie obozu, niedługo powinniśmy poznać szczegóły:

– Trochę tęsknię za MMA, dlatego już w pocie czoła przygotowuję się do kolejnej walki i to na 120%, nie robię tego TYLKO dla siebie, ale również dla Was, abym mógł oddać WAM jeszcze wiele pozytywnych emocji – przekazał.

Sprawdź!  Michał Materla zawalczy o pas KSW! Znamy datę kolejnej walki legendy organizacji

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.