KSW

KSW zakontraktowało chuligana Slavii Praga! Znamy datę debiutu Matusa Juracka

Kolejny czeski zawodnik został wczoraj ogłoszony jako nowy nabytek KSW. Matus Juracek, chuligan praskiej Slavii, już wkrótce zadebiutuje w okrągłej klatce polskiej organizacji!

Już 17 lutego odbędzie się kolejna gala w czeskim Libercu. Podczas KSW 91 poznamy nowego tymczasowego mistrza wagi lekkiej, którego wyłoni pojedynek Valeriu Mircea vs Leo Brichta. W rozpisce nie zabraknie oczywiście lokalnych gwiazd.

Wczoraj ogłoszono kolejnego czeskiego zawodnika, który zasili szeregi polskiej organizacji i zadebiutuje w Libercu. Jest nim niespełna 30-letni Matus Juracek, który ostatnie 6 walk toczył dla organizacji Oktagon MMA. Fighter aż 5 z tych pojedynków wygrał.

Juracek jest też zagorzałym kibicem Slavii Praga, a swoje walki często promował i reklamował właśnie w trakcie meczów tej drużyny. Ligowy mecz klubu ze stolicy Czech odbywa się dzień po KSW 91, toteż można liczyć na gorący doping 29-latka.

Zakontraktowanie Matusa Juracka to oczywiście kolejny sygnał, że jedna z kolejnych gal największej polskiej organizacji MMA w kraju naszych południowych sąsiadów odbędzie się w Pradze. Jeśli chuligan Slavii udowodni swoje umiejętności, na pewno będzie mógł liczyć na wysokie miejsce w karcie walk.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.