The War

The War powraca! Denis o szczegółach piątej edycji: „Będzie kilka grup kibicowskich, walki 5vs5 i 3vs3. Gala na dużej hali w Gliwicach”

Szef federacji The War Denis Załęcki zdradził szczegóły dotyczące kolejnego wydarzenia, które zostało ogłoszone w miniony piątek.

The War 5 miało odbyć się z 14 stycznia, jednak ostateczny termin to 5 maja. Tradycyjnie czeka na nas 8-osobowy turniej, którego stawką jest nagroda w wysokości 50 tysięcy złotych. Nie zabraknie również brutalnych pojedynków grupowych.

Denis o szczegółach The War 5

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Załęcki zdradził, że czekają na nas walki 5vs5 oraz 3vs3. Tym razem gala odbędzie się na dużej hali w Gliwicach i więcej kibiców będzie miało okazję zobaczyć krwawe starcia na żywo.

Będzie kilka grup kibicowskich, będą 3-4 walki grupowe, 5na5, 3na3, będzie naprawdę tego wiele. Będzie gala w Gliwicach na dużej hali. Będzie można kupować bilety, tak żeby każdy mógł sobie obejrzeć – zapowiedział.

Padło również pytanie o chuligana Górnika Wałbrzych „Bodzio”, który kilka dni temu zawalczył na gali GROMDA 12. Wcześniej mogliśmy oglądać go w akcji właśnie na The War. Podczas pierwszej edycji wziął udział w turnieju 3vs3 i nie wykluczone, że zawalczy również na majowym wydarzeniu:

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki z uznaniem o "Mario" po gali The War 2: "Chłopak z Ruchu, chłopak charakterny. Tam chłopaki nie płaczą"

– Widziałem, bardzo charakterny chłopak, bardzo go lubię, szanuję i pozdrawiam. Jak będzie miał ochotę i będzie mógł, to jak najbardziej.

Całą rozmowę z Denisem Załęckim znajdziesz – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.