High League

Denis Załęcki komentuje słowa Wielkiego Bu! Zdradza, kiedy dojdzie do ich walki! „Ogłosimy ją w…” (VIDEO)

Denis Załęcki szykuje się do kolejnego pojedynku na gali HIGH League 6, gdzie w boksie zmierzy się z Pawłem Tyburskim. „Bad Boya” czeka też wkrótce pojedynek z Wielkim Bu, a w wywiadzie dla Fansportu TV zdradził więcej szczegółów na ten temat!

Na gali, która odbędzie się 18 marca w legendarnym katowickim Spodku, kibice zobaczą wiele emocjonujących starć. W karcie walk znalazły się takie zestawienia, jak „Don Diego” vs. Dawid Załęcki, czy debiut znanego z WOTORE Denisa Labrygi. W głośnym rewanżu spotkają się również Paweł Jóźwiak oraz Marcin Najman.

Denis Załęcki o walce z Wielkim Bu

Na HIGH League 6 do klatki wejdzie też toruński „Bad Boy”, który nie może narzekać na brak zainteresowania. W kolejce do Załęckiego czekają już Daniel Omielańczuk, czy wspominany Labrya. Wkrótce na The War odbędzie się też walka z Wielkim Bu, co ten zdradził w jednym z wywiadów.

Patryk Masiak ostatnio jednak przyznał w rozmowie z „Szalonym Reporterem”, że nie wie co z zaplanowanym pojedynkiem. W rozmowie z kanałem Fansportu TV Denis Załęcki naprostował niedomówienia tłumacząc. Zdradził też kiedy ogłoszone zostanie ich starcie i kiedy najprawdopodobniej się odbędzie!

Sprawdź!  (VIDEO) Kibic dzwoni do studia i obraża Artura Szpilkę! Mocna odpowiedź Kamili Wybrańczyk!

Jak nie wie, co z tą walką? Ja mu mówiłem. Gala jest 5 maja, miała być wcześniej, ale ja zajmuję się swoją karierą. Mam teraz w ch*j walk, mam walki z mocnymi zawodnikami, więc będę teraz zap***dalał dniami i nocami na treningach.

Z nim walkę mam umówioną w tym roku. Na tej gali 5 maja nie zawalczymy, bo ja miesiąc później prawdopodobnie będę walczył z Omielańczukiem, więc nie będę ryzykował kontuzją. Więc na gali w maju możemy ogłosić moją walkę z tym całym Wielkim Bu.

Załęcki podał też w rozmowie potencjalny termin ich walki! Cały wywiad obejrzysz -> TUTAJ

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  [VIDEO] Denis Załęcki ostro o atakowaniu rodziny! "Ja bym kogoś takiego zmasakrował, że żadnej walki by nie zrobił!"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.