The War

The War 5. Sołi zawalczy w turnieju! Tak wyglądał jego debiut w walkach na gołe pięści

Gala The War 5 odbędzie się już w tę sobotę. Znamy nazwiska wszystkich zawodników turnieju, a wśród nich znalazł się ulubieniec kibiców.

Szymon „Sołi” Sołtys zadebiutował w walkach na gołe pięści podczas drugiej edycji. W pierwszym pojedynku zmierzył się z faworyzowanym „Arasem” i zaskoczył wszystkich, prezentując duży charakter. Mimo szybkiego nokdaunu powrócił do walki i zaczął brutalnie rozbijać rywala.

Następnie w półfinale przez TKO pokonał „Komandosa”. Niestety dwa starcia okazały się bardzo wyniszczające, przez co nie był w stanie walczyć z Sergiuszem Zającem w finale turnieju. Do klatki powróci na ostatniej edycji, podczas której stanął przed wielkim wyzwaniem. Zmierzył się ze świetnym kickboxerem Michałem Królikiem. Obyło się jednak bez niespodzianki i „Matrix” zwyciężył przed czasem.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

„Sołi” zawalczy na The War 5

Teraz Sołtys wraca do akcji i ponownie weźmie udział w 8-osobowym turnieju, którego nagrodą główną jest 50 tysięcy złotych. Poza „Sołim” zobaczymy zwycięzcę czwartej edycji WOTORE Dominika Owsianego, walczącego w GROMDZIE oraz WOTORE Miłosza Wodeckiego czy Łukasza Szmajdę, który ma za sobą pojedynki w różnych federacjach, w tym FEN.

Sprawdź!  (VIDEO) "ARAS" przed galą THE WAR 2! "Nie będę nikogo straszył, groźne miny nie zrobią tu na nikim wrażenia"

Walki będą się odbywać w małych rękawicach na dystansie czterech rund po 2 minuty i ostatnia piąta runda bez limitu czasowego, aż do wyłonienia zwycięzcy. Zasady nie zmieniły się od poprzednich edycji. Zawodnicy będą bić się w formule K1 z użyciem łokci i uderzeń głową. W starciach The War 5 nie zobaczymy parteru.

To nie wszystko, gdyż czekają na nas starcia grupowe. W pojedynkach 3vs3 zobaczymy „Młode Gliwice”, „Wizards”, czy „Jamniki”.

Przy okazji nadchodzącej gali przypominamy emocjonujący debiut „Sołiego”. Jest to zawodnik, który bez wątpienia może namieszać i wielu kibiców uważa go za faworyta całego turnieju The War 5. W klatce nie raz pokazał już wielki charakter i zapewne tak samo będzie tym razem.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.