The War

The War 5. Oficjalne ważenie i losowanie przed legalnymi ustawkami! Organizacja Denisa Załęckiego powraca!

The War powraca, a organizator Denis Załęcki zapewnia, że będziemy świadkami najlepszego turnieju w historii organizacji!

Piąta edycja The War odbędzie się w ten piątek w Małej Arenie Gliwice. Federacja zaczynała od walk na gołe pięści, jednak z czasem zasady się zmieniły. Zawodnicy toczą pojedynki w małych rękawicach w formule K-1 z użyciem łokci oraz uderzeń głową.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Oficjalne ważenie The War 5

Podczas The War 5 zobaczymy starcie 3vs3 pomiędzy Młodymi Gliwicami i Jamnikami, którzy walczyli ze sobą na ostatniej edycji. Czeka nas również 8-osobowy turniej o 50 tysięcy złotych, w którym wezmą udział tacy zawodnicy jak znany już kibicom „Sołi” czy zwycięzca WOTORE 4 Dominik Owsiany.

The War 5 obejrzeć możecie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 29,90 zł, ale dostępny też jest pakiet z nagraniem gali za 34,90 zł. Chętni wciąż mogą nabyć wejściówki na galę!

Już dzisiaj o godzinie 19:00 odbędzie się oficjalne ważenie, a także losowanie par turniejów, które na żywo będzie mógł obejrzeć poniżej:

Sprawdź!  Denis Załęcki po awanturze przed The War 2: "Hotele musiałem pozmieniać, bo kur*a..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.