The War

The War 5. Legalne ustawki powracają! Młode Gliwice twarzą w twarz z Jamnikami!

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą The War 5. Już dzisiaj w Gliwicach odbędą się emocjonujące pojedynki w tym turniej i walka 3vs3.

Organizacja Denisa Załęckiego powraca. Freak fighter zapowiedział, że będziemy świadkami najmocniejszego turnieju w historii The War. W 8-osobowych zawodach udział weźmie m.in. „Sołi”, który już raz dostał się do finału, jednak kontuzje uniemożliwiły mu walkę, czy też Dominik Owsiany, czyli zwycięzca WOTORE 4.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Face-to-face przed The War 5

Czeka na nas również starcie ekip. Pojedynki grupowe zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie, a tym razem dodatkowe emocje zapewnia fakt, że będzie to starcie rewanżowe. Młode Gliwice powracają do akcji i ponownie zmierzą się z Jamnikami.

Po raz pierwszy taką walkę oglądaliśmy na The War 4, kiedy to kibice Piasta Gliwice w kilkadziesiąt sekund rozprawili się z rywalami. Tym razem składy ekip są nieco zmienione i pojedynek może potoczyć się całkowicie inaczej niż ostatnim razem.

The War 5 obejrzeć możecie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 29,90 zł, ale dostępny też jest pakiet z nagraniem gali za 34,90 zł. Chętni wciąż mogą nabyć wejściówki na galę!

Sprawdź!  Sołi w finale The War 2! Niesamowity pokaz charakteru w walce z Komandosem!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.