The War

The War 5: Gdzie oglądać? Cena PPV

Już 5 maja w piątek odbędzie się hitowa gala: The War 5. Wydarzenie odbędzie się w Gliwicach, a fani i kibice doskonale wiedzą, że mogą liczyć na fenomenalne walki. Gdzie oglądać The War 5? Transmisja PPV: Cena, jak wykupić dostęp?

Założycielem federacji jest popularny freak fighter Denis Załęcki. Toruński „Bad Boy” brał też czynny udział na początku The War, gdy mierzył się w walkach grupowych. To właśnie one wyróżniają organizację na tle innych i nie zabraknie ich również podczas najbliższej gali!

-> Oglądaj The War 5 na żywo! <-

The War 5: Gdzie oglądać?

Fani raz jeszcze na The War 5 otrzymają to, na co liczą, czyli brutalne pojedynki i ogromne emocje. Zasady pozostają niezmienne: K1 w rękawicach do MMA z dozwolonymi uderzeniami łokciami oraz głową. Wojownicy będą się mierzyć na przestrzeni 4. rund po 2 minuty, a ostatnia będzie nielimitowana czasowo.

Na The War 5 PPV odbędzie się oczywiście 8-osobowy turniej, w którym do zgarnięcia będzie 50 tysięcy złotych. Niemal w ostatniej chwili do obsady dołączył Dominik Owsiany, którego kibice mogą kojarzyć ze zwycięstwa w innych tego typu zawodach. Jak poradzi sobie w Małej Arenie Gliwice? Okaże się to już w najbliższy piątek 5 maja!

Sprawdź!  Zalany krwią "England" był już na deskach, ale powrócił! Pokonuje "Bobiego" na The War 4!

Kwintesencją The War są oczywiście pojedynki drużynowe, których również nie zabraknie. Co więcej, będzie to rewanż z poprzedniej gali, MŁODE GLIWICE vs JAMNIKI. Wówczas to przyszli gospodarze byli górą, zwyciężając w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Goście jednak mają ogromną ochotę sprawić im nie lada niespodziankę!

Bilety na The War 5

Wciąż dostępne są wejściówki na The War 5! Bilety na galę dostępne są w serwisie ebilet, a nabyć je możecie klikając w poniższy link. Cena zaczyna się od 100 zł, ale znaleźć też można krzesełka bliżej klatki.

-> Kup bilet na The War 5 <-

The Wart 5 PPV: Cena. Jak kupić dostęp?

Transmisja na żywo The War 5 dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV. Jak kupić? Całość zajmie dosłownie minutę, a wystarczy podać podstawowe informacje, jak imię, nazwisko, czy adres e-mail.

Cena PPV The War 5 zaczyna się od 29,90 zł. Można też wybrać droższy pakiet za 34,90 zł, w którym oprócz streamu live online na 7 dni dostępny będzie również zapis VOD! Gala rozpocznie się w piątek o godzinie 20:00, ale PPV The War 5 lepiej wykupić wcześniej.

Transmisja na żywo, stream online

Poniżej najważniejsze informacje dotyczące The War 5.

  • Gdzie? Mała Arena Gliwice.
  • Kiedy? Piątek, 5 maja.
  • O której? Początek gali o 20:00.
  • Transmisja na żywo wyłącznie w systemie PPV.
Sprawdź!  The War 5 – Oglądaj za darmo! Pierwsza walka i studio na żywo ZA DARMO [VIDEO]

-> Oglądaj THE WAR 5 PPV <-

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.