The War

The War 5: Gdzie oglądać? Cena PPV

Już 5 maja w piątek odbędzie się hitowa gala: The War 5. Wydarzenie odbędzie się w Gliwicach, a fani i kibice doskonale wiedzą, że mogą liczyć na fenomenalne walki. Gdzie oglądać The War 5? Transmisja PPV: Cena, jak wykupić dostęp?

Założycielem federacji jest popularny freak fighter Denis Załęcki. Toruński „Bad Boy” brał też czynny udział na początku The War, gdy mierzył się w walkach grupowych. To właśnie one wyróżniają organizację na tle innych i nie zabraknie ich również podczas najbliższej gali!

-> Oglądaj The War 5 na żywo! <-

The War 5: Gdzie oglądać?

Fani raz jeszcze na The War 5 otrzymają to, na co liczą, czyli brutalne pojedynki i ogromne emocje. Zasady pozostają niezmienne: K1 w rękawicach do MMA z dozwolonymi uderzeniami łokciami oraz głową. Wojownicy będą się mierzyć na przestrzeni 4. rund po 2 minuty, a ostatnia będzie nielimitowana czasowo.

Na The War 5 PPV odbędzie się oczywiście 8-osobowy turniej, w którym do zgarnięcia będzie 50 tysięcy złotych. Niemal w ostatniej chwili do obsady dołączył Dominik Owsiany, którego kibice mogą kojarzyć ze zwycięstwa w innych tego typu zawodach. Jak poradzi sobie w Małej Arenie Gliwice? Okaże się to już w najbliższy piątek 5 maja!

Sprawdź!  Trener Okniński o Arturze Szpilce! "Ma dobry parter, wielu miało go na deskach. Doświadczenie ma większe niż w boksie"

Kwintesencją The War są oczywiście pojedynki drużynowe, których również nie zabraknie. Co więcej, będzie to rewanż z poprzedniej gali, MŁODE GLIWICE vs JAMNIKI. Wówczas to przyszli gospodarze byli górą, zwyciężając w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Goście jednak mają ogromną ochotę sprawić im nie lada niespodziankę!

Bilety na The War 5

Wciąż dostępne są wejściówki na The War 5! Bilety na galę dostępne są w serwisie ebilet, a nabyć je możecie klikając w poniższy link. Cena zaczyna się od 100 zł, ale znaleźć też można krzesełka bliżej klatki.

-> Kup bilet na The War 5 <-

The Wart 5 PPV: Cena. Jak kupić dostęp?

Transmisja na żywo The War 5 dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV. Jak kupić? Całość zajmie dosłownie minutę, a wystarczy podać podstawowe informacje, jak imię, nazwisko, czy adres e-mail.

Cena PPV The War 5 zaczyna się od 29,90 zł. Można też wybrać droższy pakiet za 34,90 zł, w którym oprócz streamu live online na 7 dni dostępny będzie również zapis VOD! Gala rozpocznie się w piątek o godzinie 20:00, ale PPV The War 5 lepiej wykupić wcześniej.

Transmisja na żywo, stream online

Poniżej najważniejsze informacje dotyczące The War 5.

  • Gdzie? Mała Arena Gliwice.
  • Kiedy? Piątek, 5 maja.
  • O której? Początek gali o 20:00.
  • Transmisja na żywo wyłącznie w systemie PPV.
Sprawdź!  (VIDEO) Będzie rewanż Denis Załęcki vs. Alan Kwieciński? "Bad Boy" zgodzi się pod jednym warunkiem!

-> Oglądaj THE WAR 5 PPV <-

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.