The War

Zwycięzca WOTORE zawalczy na gali THE WAR 5! Znamy wszystkich uczestników turnieju

Na ostatniej prostej obsadę turnieju indywidualnego na gali THE WAR 5 zasila Dominik Owsiany – zwycięzca Wotore 4 oraz uczestnik programu telewizyjnego Chojrak. 23-letni zawodnik zastąpi Dawida „DREDZIKA” Gurtowskiego, który musiał się wycofać.

– Kocham adrenalinę i kocham walkę. Chcę wygrać ten turniej! – mówi Dominik Owsiany. – Zawsze czuję się faworytem i zawsze wychodzę do walki, żeby wygrać. Przed startem w turnieju THE WAR 5 czuję się bardzo mocny i jestem zadowolony, że trafiła mi się kolejna świetna okazja. Czy moja technika poradzi sobie z siłą rywali? Oczywiście, że tak! – kończy pewny siebie fighter.

Owsiany to zawodnik, który toczył pojedynki zarówno w kickboxingu, jak i MMA oraz na gołe pięści. W tej ostatniej formule zwyciężył turniej WOTORE 4, w którym pokonał Arkadiusza Jędraczkę, Kamila Heberleina oraz Jakuba Ozgę. Wszystkie starcia wygrał już w pierwszej odsłonie.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Znamy całą obsadę turnieju The War 5!

W indywidualnym turnieju mężczyzn o nagrodę w wysokości 50 tysięcy rywalizować będzie 8 zawodników. Walki będą się odbywać w piąstkówkach na dystansie 4 rund po 2 minuty + 5 runda bez limitu czasowego (do rozstrzygnięcia). Zasady nie zmieniły się od poprzednich edycji: K1 + łokcie + uderzenia głową. Nie będzie parteru. Wśród uczestników przewijają się nowe twarze i postacie znane dobrze z poprzednich edycji lub innych gal sportów walki.

Sprawdź!  Denis Załęcki zmienił nastawienie do Kwiecińskiego? "Żal mi się go robi. Ludzie się z niego śmieją..."

Lista uczestników turnieju:

1. Miłosz „BEZIMIENNY” Wodecki (191 cm / 110 kg)
2. Dariusz „BULA” Kiełczewski (195 cm / 92 kg)
3. Mikołaj Homa (194 cm / 114 kg)
4. Łukasz „ZAMEK” Szmajda (186 cm / 110 kg)
5. Miłosz „WĄSU” Wąsik (180 cm / 87 kg)
6. Szymon „SOŁI” Sołtys (190 cm / 91 kg)
7. Michał „MICHU” Kuźniak (190 cm / 102 kg)
8. Dominik Owsiany (180 cm / 93 kg)

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.