KSW

Szymon Kołecki vs. Tomasz Narkun? Szef KSW jest na tak

Szymon Kołecki (9-1) przez wielu kibiców i ekspertów jest oceniany jako zawodnik, który do tej pory zrobił niesamowity progres. Wystąpi on na lipcowej gali KSW 62. Wielu zastanawia się kto może być jego kolejnym rywalem. Współwłaściciel KSW Martin Lewandowski, zdradził, że przeciwnikiem mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów może być aktualny czempion w wadze półciężkiej Tomasz Narkun (18-4).

Szymon Kołecki jest mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów. Karierę w MMA rozpoczął w 2017 roku i od tego czasu stoczył już 10 pojedynków. W KSW zadebiutował dwa lata temu na gali KSW 47, gdzie wygrał przez TKO z Mariuszem Pudzianowskim. W ostatnim boju na KSW 58 wypunktował Martina Zawadę (29-16-1).

Tomasz Narkun walczy dla KSW już od 2014 roku i przez ten czas stoczył wiele świetnych pojedynków. Do jego największych sukcesów można zaliczyć dwie wygrane nad Mamedem Khalidovem (35-7-2). W ubiegłym roku stoczył tylko jeden zwycięski pojedynek. W ubiegłym roku KSW 56 poddał w drugiej rundzie Ivana Erslana (10-1). W swoim ostatnim boju na KSW 60 po raz drugi w karierze przegrał z Philem De Friesem (20-6).

Sprawdź!  Szef FAME MMA chciałby współpracować z KSW: "Mamy sobie do zaoferowania wiele sposobów wsparcia"

Tomasz Narkun kolejnym rywalem Szymona Kołeckiego?

Martin Lewandowski w rozmowie z polsatsport.pl przyznał, że zastanawiają się nad takim starciem i niewykluczone, że zobaczymy taki bój już na KSW 62, która odbędzie się 17 lipca.

„Oczywiście walka Kołeckiego z Narkunem chodzi nam po głowie. Czy zmierzą się na KSW 62, czy na kolejnej gali, to się okaże. Na pewno pojedynek z Narkunem to jest przyszłość Kołeckiego, pod warunkiem, że będzie się cały czas rozwijał w taki sposób, w jaki rozwijał się dotychczas.”

powiedział Martin Lewandowski dla polsatsport.pl

Gala KSW 62 odbędzie się 17 lipca.

źródło: polsatsport.pl

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *